Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szeretném a vágyaimat kitöröln...

Szeretném a vágyaimat kitörölni a gondolataimból, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Volt egy kérdésem, de ott nem igazán kaptam választ, a lényeg hogy szeretném ha többé eszembe sem jutna a szex, nem vágyakoznék a páromra, nem akarnék tőle semmi ilyesmit. Erre milyen módszer van?
2013. jan. 19. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Elmondom neked nekem most lett vége egy kapcsolatomnak még mindig szeretem és vágyok rá szexuálisan is...tudod egyből szinte egy másik kapcsolatba menekült, ahol elvileg halálosan szerelmes már... Na most hidd el h nem akarok vágyni rá én se...hogy mi segít??, Tisztázd hogy hibás voltál e és őszintén valld meg a Teremtőnek, majd kérd a megbocsájtását, de mivel agykontroll témában írtál...igen az agy erősebb, mint a szív....csak kell hozzá idő, hogy domináljon, de minél jobban akarod annál nehezebben fog menni...egyelőre lazulj, tölts sok időt barátaiddal, tereld el a figyelmedet....az a baj hogy nem tudom miből fakadt ez a probléma, akkor többet tudnék segíteni...
2013. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jóga,meditáció.


De amúgy a szex utáni vágy teljesen egészséges és normális dolog. Mi vitt erre a döntésre? Bűntudat (rossz neveltetés),korábbi csalódás,sérülés vagy trauma? Ne válaszolj,elvégre semmi közöm hozzá, de érdemes lehet a dolog mélyére ásni és felfedni a probléma valódi gyökerét.

2013. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jah igen...előző nagyon jót írt...a jóga..na az nagyon sok mindenen segít...igazából én úgy vagyok vele, hogy mindenki visszakapja, azt amit tett....és tudom is, hogy van nagyobb erő nálunk, aki amikor a legmélyebben vagy segít...persze ha megvallottad a hibáid...
2013. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A vágyaidat kitörölni a gondolataidbol lehetlen. Ez most olyan mint ha azt mondanám neked hogy ne gondolj rózsaszin elefántra. Mire gondoltál? Egy rózsaszin elefántra. Inkább próbáld meg elnyomni őket. Én amikor röhögőgörcsöt kapok, akkor valami tejesen hétköznapi tárgyra szoktam gondolni, mondjuk egy székre, és ugyanigy szerintem te is el tudod nyomni a vágyaidat hogyha másra koncentrálsz.
2013. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elnyomni sajnos nem jo. Mindenfele mas bajod lesz, ha elnyomod. Legjobb esetben is "csak" agressziv leszel :/ Inkabb at kell "transzformalni" a tobbletenergiat. Szerintem szand ra az idot, hogy elolvasd a linkelt konyvet, nagyon megeri! (4-es)
2013. jan. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elnyomni tényleg a lehető legrosszabb megoldás.
2013. jan. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha folyton csak a szexen jár az eszed akkor kösd le valamivel magad ... keress valami hobby-t vagy sportot amivel naponta órákra is lekötheted magad
2013. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tedd a kezed a monitorra! (Tihanyi Tamás voltam)
2013. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
belépsz a netre csinálsz egy agy felhasználót letöltöd azt bemész az előzménykbe bedugod az usb-t a gépbe meg a szádba és törlöd az előzményeket.
2013. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!