Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szeretnék kitörölni pár...

Szeretnék kitörölni pár emléket hipnózissal, lehetséges e ez ebben az esetben? A többi lent.

Figyelt kérdés

sokaknak talán nevetséges lesz,de én halál komolyan gondolom szóval nem kell az oltás,meg a hülyeség sem.


2012 ben jön ki a star wars baljós árnyak 3D ben ,és minden évben kiadnak egy új részt. (igazából régiek,csak 3D ben azért mégis más :D)

Én hatalmas star wars rajongó vagyok és szeretném úgy nézni hogy nem tudom hogy mi lesz a vége,hipnózissal ki lehetne törölni az emlékeim közül a star wars részeket ?


HALÁLOSAN KOMOLYAN GONDOLOM! Őrültnek tartani lehet,de magatokban,nem vitát akarok.


2010. nov. 24. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te is akarod, ki lehet, de ezt nem fogja egy hipnotizőr se bevállalni, mert nem fognak komolyan venni. Én amnéziás vagyok a stresszhelyzeteket szépen kitörlöm...
2010. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok sok évnek kell eltelnie úgy, hogy teljesen mással foglalkozol. Itt az idő a lényeg. Semmilyen hipnózis és varázslat nem hatásos.
2010. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De feltaláltak már valami villanós lámpát, amibe ha belenézel kitörli az emlékezeted... vagy az csak egy filmben volt?!
2010. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
94%
Ha én kezelésbe veszlek olyat kapsz, hogy MINDENT elfelejtesz. Még a nevedet is.
2010. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szenthelyi Árpád ***** válasza:

Nincs erre szükség, a pletykák szerint a 3d részek máshogy fognak végződni.


Ja és amúg yha kitörlik őket akkor lehet már nem is leszel STAR WARS rajongó.


De ha az maradsz akkor az akció után az első dolgod lesz újra megnézni a STAR Wars részeket vagy a neten utána olvasni. Szóval az egész terv hatékonysága kérdéses.


Ps: Nem osztás volt. Remélem nem veszed annak,

2010. nov. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyelj: Szerintem nem éri meg, mert ha valami rosszul sül el akkor aztan bánni fogod!:) Én is szeretem a star warst de ez szerintem nem játék!!! Egyettlen hipnotizőr se fogja válalni!! Ne csináld...pls
2010. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nyuwesh ***** válasza:

Nem tehetek róla, de miután elolvastam a kérdést, szinte azonnal Orwell duplagondol-ja ugrott be nekem. Oké, a legelső reakcióm egy mosoly volt, de közvetlenül utána.. :)

Egyébként a kérdésre (lehetséges-e hipnózissal, stb..) nem tudok válaszolni. Mivel nem tudom, hogy lehetséges-e. Passz. Az ötlet egyébként (szerintem) jópofa és merész is egyben. De.., ha rám hallgatsz, inkább ezt az ötletet próbáld meg "kitörölni" a fejedből, és ne a Star Wars epizódok tartalmát.


Egy fél-komoly (értsd: csak nagyon kis részben az) tipp, arra az esetre, ha mégis megpróbálnád: igyekezz olyan szakembert találni a "kezeléshez", aki maga is SW fanatikus, csak a ti könnyebb egymást-megértésetek érdekében, és az esetleges nevetségessé válásod elkerülése végett.


Csak a rend kedvéért idelinkelem: [link]


Próbáld meg ezt azért még egyszer alaposabban átgondolni, mielőtt bármit csinálnál, mert ez azért - finoman szólva is - elég meredek ötlet :), ha viszont mégis belevágnál : Sok sikert !

2010. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!