Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az mért van hogy az álmaim...

Az mért van hogy az álmaim néha vissza derengenek eseményekben úgy hogy meg álmodtam őket az ilyen lehetséges megálmodni a jövőt?

Figyelt kérdés
egy régi példával élnék kicsi voltam talán 8 éves azt álmodtam a papámék ott vannak nálunk és amire felkeltem tényleg ott voltak.a válaszokat előre is köszönöm.

2013. márc. 10. 22:09
 1/3 anonim válasza:
nekem ugy nevezet de javu álmaim vannak néha ..az olyan :példa egy hely ahol már jártam itt voltam sőt akivel beszélek ami törtétnik álmomban meg történt már. de javu magyar neve láttam már !
2013. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de nem a múlt eseményeiben hanem a jövő eseményeiben a múltat meg lehet álmodni mert arról tárolt emlékeink vannak.

nekem olyan van hogy megtörténik valami vissza gondolok rá mintha már átéltem volna amúgy nagyon valósághűek az álmaim van olyan amikor azt hiszem 1 nap eltelt az álmomban és mintha nem is álmodtam volna hanem megtörtént volna

2013. márc. 11. 15:38
 3/3 anonim válasza:
Talán ha hallottad a hangjukat. Az álmod utolsó pár pillanatában még róluk is álmodtál, ahogy ott vannak nálatok. Állítólag az a része az alvásnak amit álmodunk - nagyon kevés idő. Minden gyorsan történik, csak nekünk lassabbnak tűnik. Néha gondolkodás közben észreveszem milyen kevés idő múlt el, és nekem mennyi mindenen ment kersztül a gondolatom...
2013. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!