Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a páromnak...

Angel106 kérdése:

Azt álmodtam, hogy a páromnak velem egyszerre van egy másik bnője. Együtt élünk hárman és mikor elmondom neki h nem bírom így válasszon, akkor azt mondja hogy nem tud. Segítsen valaki! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 08:00
 1/5 gelazso ***** válasza:
47%
semmit, legfeljebb hogy sokat ettél lefekvés elött
2013. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Valamilyen félelmet jelent, de ennél többet nem lehet mondani. Lehet, hogy a kapcsolatotokat félted, vagy félsz hogy megcsal. De ugyanúgy lehet munkahely elvesztése, egészséggel kapcsolatos félelem, vagy szinte bármilyen szorongás.
2013. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabrielash válasza:
0%
Biztos, hogy ez álom????
2013. márc. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez 100 %-ban csak álom, de már többször is visszatért, így zavar. Egyébként lehet tényleg valamilyen szorongás.
2013. márc. 13. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem álmomban már megöltek, megaláztak, megbuktattak, de még mindig jól vagyok :-) Ne agyalj túl sokat ezen, inkább tedd boldoggá a holnapotok is a pároddal!
2013. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!