Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő motívum: akvárium,...

Visszatérő motívum: akvárium, vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szerepel álmaimban akvárium, némelyik visszatérő álmomban is feltűnt.

Volt, amelyikben sellők voltak, ez is visszatérő álom volt, bár nem ez volt a leghangsúlyosabb benne, de szerepelt benne. A másik visszatérő akváriumos álmom, hogy egy picike, apró halakkal és más vízi állatokkal teli akváriumot rejtegetek a szobámban. Az akvárium hol jó állapotban volt, hol nem, ez mindig változó.

Most éjjeli álmomban egy egész pincehelyiség szerepelt, mint akvárium, rájákkal, meg más tengeri halakkal, de le volt engedve a vize, mert ki akartam takarítani, és emiatt próbáltam összeszedni a halakat, hogy vödrökbe/lavórokba tegyem őket, amíg kipucolom az élőhelyüket. Csak közben folyamatosan megzavart pár ember, és rohangálnom kellett, a lépcsőházban meg mindig rossz irányba fordultam először a lakás felé. Mindig felfele indultam el, holott pincehelyiségről van szó.

A furcsaság még ebben, hogy egy ismerősöm "lakásán" volt ez a dolog. Valójában nem ott lakik, mint amit álmomban láttam, de tudtam, hogy az övé.


2013. márc. 18. 09:16
 1/1 anonim válasza:
Lehetséges hogy ez egy olyan dolog amit megjegyzett az agyad és álmodban kivetítette.Velem is megtörtént rengetegszer PL.: előfordult velem az hogy gondolkodtam abban hogy milyen jó lenne az hogy egy másik bolygóra mennék és ott egy másfajta gümőlcsöt ennék.Valamien barack és körte keveréket képzeltem el.És álmomban balack és körte keverékü gyümölcsöt ettem.Még ízt is éreztem,de arra már nem emlékszem mien íz volt.
2013. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!