Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatos álom az egy olyan...

A tudatos álom az egy olyan dolog amivel születni lehet, vagy meglehet tanulni? Aki tudja a választ az írjon!

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok milyen érzés lehet.Ki szeretném próbálni.A HÜJÉSKEDŐK KÉREM HANYAGOLJÁK MAGUKAT!

köszönöm!


2013. márc. 18. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
tanulni lehet de van olyan ember aki nem is tanulta de csinálja viszont az ilyenek általában nem is tudják, hogy ilyet csinálnak. érdekes egy dolog :)
2013. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nyáron kezdtem neki, és elég hamar lett is tudatos álmom :)

azelőtt soha sem volt.

Ha álomnaplót vezetsz akkor jobban fogsz majd visszaemlékezni az álmaidra.

www.tudatos-alom.hu

itt minden fincsi cucc fentvan amire szügséged lehet.

Ja és ne add fel ha nem lesz egyből tudatos álmod.

Ismerősömbek 1hónapba telt míg lett. Másiknak meg pár nap. Emberfüggő is, de mindenképp lesz, csak kitartás kérdése.


Amúgy kb olyan mint a valóság. Csak bármit megtehetsz. Ugyan úgy érzet az illatokat, ízeket stb, vagy akár sokkal jobban. :)

üdv: erer1000

2013. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem javasolták, mivel nagyon rosszul alszom már nagyon régóta, idén csak 3x sikerült 8h megaludni. Meg azt is mondják, sokkal jobb és pihentebben kelsz, pl. a rémálmoktól is meg lehet szabadulni, bár nekem rég volt s nem visszatérő szerencsére.

Lehet el kéne kezdenem, mivel elég furcsa dolgokat észlelek már magamon, sokat haluzok, meg kimerült is vagyok..


Ezt tanulni kell/lehet, nem születik ezzel a képességgel úgy senki. Van könyv vis pdf, meg youtube-on is ezzel kapcsolatos dolgok. Én is csak ajánlani tudom.

2013. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a hüJéskedők csak magukat hanyagolják, az nem jelenti azt, hogy téged nem fognak:)

Amúgy meg lehet tanulni, benne van egy csomó álmoskönyvben, hogy hogy.

2013. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem=is
2013. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes megtanulni ha valaki késztetést érez, de hosszú távon nem feltétlenül jó mert a spontán álomban olyan 'üzenetek' bukkanhatnak fel ami fontos hogy elérjen az emberhez, ugye maga az álom mindig jelentéssel bír. De ha valaki ezt mindig tudatosan irányítja akkor nem fog olyan infokhoz jutni ami esetleg fontos lenne.

Emiatt én csak azt az egy trükköt használok hogy ha rémálmom van (bár már mostanában nem volt szerencsére) akkor ugye néha olyan intenzív a rémálom hogy nem tud felébredni az ember az elég rossz érzés, ekkor kell azt csinálni hogy az álomban egy pontot kiszemelni és azt mereven bámulni bármi is történik és akkor felébredsz..

Nekem bevált.

2013. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a javaslatokat most már biztos kipróbálom
2013. márc. 19. 07:37
 8/8 anonim ***** válasza:
sosem tanultam nálam egyszerűen jön.. mint mindennek valószínűleg ennek is neurológiai háttere van, viszont ahogy olvastam régebben mások is megtudják tanulni.. google a barátod
2013. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!