Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsát álmodtam, mit jelenthe...

Furcsát álmodtam, mit jelenthet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Este volt, mikor hazafele mentem, úgy tudtam egyedül leszek otthon, de mikor a házba léptem jól meglepődtem. Egy 20-25 éves csávó valamit nagyon keresett a szekrényben. Annyira hogy nem is zavarta hogy ott vagyok. Nem ismertem, de nem féltem tőle. Elővettem a zsebkésem (ami a valóságban is megvan) és megkérdeztem hogy mit hagyott el. És innen változott át rémálommá: a helyzet nem ijesztett meg, de ahogy rám nézett az nagyon. Ijesztő tekintete volt. Egyszerre volt benne gyűlölet, reménytelenség, undor és még valami, amit nem tudok leírni. Ő is elővett egy kést, és már nekem is esett volna, de mintha közben meggondolta volna magát, abbahagyta, egyik pillanatról a másikra megváltozott. Az elszántság eltűnt, és csak a többi maradt, de az amit nem tudok leírni az nagyban kiült az arcára. Bocsánatot kért a zavarásért (és itt ijedtem meg igazán). Majd közölte, hogy bár szeretné ha megbocsájtanák, neki már úgyis mindegy. Majd kinyitotta az ablakot (6.-on lakok) és kiugrott. Utána szaladtam, és láttam hogy nem ért földet. Majd valami elkezdett sustorogni a hátam mögött - nem értettem hogy mit - erre nagyon megijedtem és rögtön felébredtem. Ez mitől lehet? Légyszives ne jósolgatást írjatok, mert abban nem hiszek, inkább hogy mi válthatta ki.
2013. márc. 19. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
az illető te vagy. egy én részed. egy olyan, ami elnézést kért és kiugrott, mert nem akart zavarni.
2013. márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!