Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régebben amikor kisebb voltam...

Régebben amikor kisebb voltam elalvás után egy kicsivel mindig ugyan az az álmot álmodtam . Arról szólt hogy ahol lakok nem messze van 1 folyó, és engem megölnek majd beledobnak a folyóba (? )

Figyelt kérdés
Teljesen ugyanúgy nézett ki álmomba az a hely mint ahol lakok . Lehet hogy reinkarnáció?

2013. márc. 26. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy reinkarnációs élmény. Van esetleg félelmed a vízzel, folyóval kapcsolatosan? Mert akkor még valószínűbb.
2013. márc. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Teljesen nem tudok úszni , kb 8-9 éves koromban tanultam meg nagyjából ÉSSSS félek nagyon a víztől :) főleg amikor már kb a nyakamig ér akkor a szívem nagyon ver meg szédülök , félek az uszodákba ha kevesen vannak a vízbe és én külön , csöndbe , félek a szűrőtől .
2013. márc. 26. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lehetséges, hogy reinkarnációs élmény.
2013. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak tipp volt részemről, de logikus, hogy félsz a víztől, ha volt azzal kapcsolatos rossz (végzetes kimenetelű) emléked, bármilyen messze az időben. Érdemes lenne, persze csak, ha érdekel, egy regressziós hipnózist végeztetni, vagy egy meditációs előző életbe vivő tréninget.

Én is készülök rá, sok szerencsét neked is! Margaret

2013. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!