Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom gyakran sexuális...

Miért álmodom gyakran sexuális kalandokat a volt barátnőmről?

Figyelt kérdés
Megcsalt, majd szakítottunk már mással járok és túl tettem magam rajta, de tény, hogy ő volt életem legnagyobb szerelme. Az álmok elég tiszták és részletesek ráadásul meg nem történt helyszíneken játszódnak a kalandok. Fürdőkádban, nagy ágyon. (A jelenlegi barátnőmmel még nem feküdtem le)

2013. márc. 27. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert még nem engedted el 100%ig, és titkon vágysz rá.
2013. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mióta nem vagytok már együtt?
2013. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve, pontosan 10 hónapja.
2013. márc. 27. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
mer jó volt kefélni meg hiányzik azért.
2013. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen változatlanul fenntartom, h még nem sikerült elengedned, de ez valahol normális dolog. Én is olyan típus vagyok, aki nehezen tudja elengedni a múltat, van h több évvel ezelőtti történetek (nem feltétlenül szexuális jellegű) jönnek elő álmomban. Hány éves vagy?
2013. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
21/F Egyébként vicces, de 2 házzal lakik arrébb mint én és évfolyamtársak voltunk általánosban. De találkozni még véletlenül sem tudok vele mert egyetemre jár haza meg nem jön max 4havonta 1x. és akkor sem mozdul ki.
2013. márc. 27. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
az kellemetlen... és megbánta, amit csinált veled?
2013. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, megbánta de a szakításunk után vissza akart szerezni magának, minden volt barátjával ezt csinálja ez segített túltenni magam rajta, hogy tudom csak játszana megint velem.
2013. márc. 27. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:

azt érdemelné, h valaki pofára ejtse v. amikor hazajön elcsábítod, és utána elhagyod

csak viccelek amúgy, de néha jó lenne elégtételt venni azokon, akik ok nélkül szemétkedtek az emberrel. Nem?

2013. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én inkább kimaradnék az életéből ez egy körmönfont nőszemély, de ja... valaki már igazán kib*szhatna vele :D
2013. márc. 27. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!