Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyton egy...

Miért álmodom folyton egy kígyóval?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Nagyon szeretem a kígyókat volt is egy.Nem tudom egész kiskoromtól rajongok a kígyókért. Nem betegesen, csak mindig is olyan szépnek tartottam őket és amikor a többi lánynak az a kutya-cica mániája volt engem nem érdekeltek különösebben. Számomra a kígyók mindig is olyan különlegesek voltak. És mostanában ugy egy hónapja azt álmodtam hogy fekszem az ágyban és álmodok valamit. Aztán felkelek és üres a ház senki nincs csak én és a szobám közepén ott egy kígyó. Megmart a bokám felett.De nem fájt, egyáltalán. Aztán pár napra rá megint ugyanazzal a kígyóval álmodtam. Már nem mart meg, csak ültem vele szemben és ő nézett engem én pedig őt. És ezt álmodom állandóan azóta. És olyan mintha álmomban mondani akarna valamit. De fogalmam sincs mit és miről. Álmomban a házunk sivár, elhagyatott és szürkeség van mindenhol. A szobám közepén ülünk a kígyóval. Hallom hogy sziszeg de nem mar meg csak néz rám. És amikor felébredek akkor furcsán nagyon nagyon gyorsan ver a szivem és fázom.Furcsa és már kezd zavarni. Mert az oké hogy egyszer kétszer azt álmodom, na de hogy folyamatosan, az már kicsit bizarr. És nem ez nem a kígyók iránti szeretetem miatt van mert mint mondtam mindig szerettem a kígyókat de nem a mániám vagy ilyesmi. Mi lehet ez ? És miért most? kérlek értelmes válaszokat írjatok!:) Előre is köszönöm :)
2013. ápr. 1. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%

Egy genetikai keresztezés kísérleti alanya vagy, fogd fel úgy, mint pókembert, csak ugye nem pók, hanem kígyó. Ahogy növekszel, úgy fejlődik egyre jobban ki a benned lakózó kígyónak is a személyisége, de mivel még nem elég erős, így csak álmodtam tud/próbál veled kommunikálni.

Első alkalommal azért mart meg, mert félt és nem tudta mit keres ott.

Ajánlott már most megbarátkozni vele, mert ha megerősödik és rosszba lesztek, akkor átveszi majd a tested feletti uralmat.

Ja és készülj fel, hogy olyan képességeid lesznek, mint a kígyóknak, egyben nyeled le a dolgokat, rugalmas leszel, ilyesmi.

Viszont jelmezt majd ne viselj, ha kifejlődtél, mert az cinkes.

2013. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ne haragudj hogy ezt mondom, de szerintem elmebeteg vagy. És még mielőtt rám mondanád hogy "te álmodsz ilyeneket" azelőtt elmondom hogy én csak álmodom de te attól még ilyen maradsz!:)
2013. ápr. 1. 16:07
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem azzal van a baj, hogy miket álmodsz, hanem hogy értelmet, jelet, útmutatást keresel benne. Ez felesleges dolog, ráadásul butaság is. Ezért is írtam egy idióta választ.
2013. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de már hogy ne keresnék benne értelmet, ha egyszer már hetek óta folyamatosan egy álmot álmodok. Azért nem tudom te mit csinálnál ha veled történne ilyesmi.
2013. ápr. 1. 17:46
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát biztos hogy nem pánikba esnék. Pedig álmodtam már igen cifrákat. Sőt, azokat az álmaimat külön szeretem, amik folytatólagosak, sajnálni is szoktam, ha egy izgi résznél felkelek, majdnem olyan, mint a sorozatoknál az évadzáró.


Bár mondjuk te még elég fiatal vagy, gondolom furcsa lehet gyerekfejjel. De attól még nem kell megijedni ettől, nincs olyan jelentése, amire te gondolsz. Majd álmodsz másról is, max unalmas lesz addig, amíg be van ragadva a lemez.

2013. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. De engem zavar egy kicsit. az első álom elött mindig mást és mást álmodtam és szinte sosem emlékeztem rá ilyen részletesen mint erre az álomra. És nem azt mondom hogy ez valami nagyon fontos dolog lehet hanem azt hogy furcsa nekem hogy így álmodom és olyan mintha valóság lenne.És nem is ez zavar a legjobban hanem az hogy 3. hónapja álmodom ezt folyamatosan....:S
2013. ápr. 1. 21:52
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy előző életedben egy kígyó miatt haltál meg. És most azért szereted őket. De bármi lehet.. talán az előző életedhez nagyon kapcsolódik valami miatt a kígyó.
2013. ápr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne parázz rajta ennyit és nem fogod ezt álmodni. Gondolom lefekvés előtt is azon gondolkodsz végig, hogy na ma este mi lesz, így nem csoda, hogy ugyanaz...
2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Márpedig félvállról sem érdemes venni az álmokat...ugyan gyakoriak az olyanok amit tudatalatt felgyülemlett dolgokból, vagy aznap történt információfeldolgozás céljából állít össze az agy, sok álomnak üzenete van felénk. Ha van aki vevő rá: egyfajta szimbólum-nyelvrendszeren keresztül van közvetítve, tényleg mindennek értelmezhető jelentése van.

Hogy miért ismétlődik.. hát, általában - mivel üzennek valamit- ezek azt jelzik hogy nem lett meglépve valami ami miatt megjelentek, és így addig fognak ismétlődni amíg a valóságban nem jössz rá mit is kéne meglépned ezzel kapcsolatban. Én nem tudom ennél jobban leszűkíteni a kört, de Neked talán már be is ugrott néhány lehetséges okozó.


Én úgy tudom a kígyó/kobra gyógyítást és tudást is jelenthet, azt viszont én is furcsának találom hogy ennyiszer álmodsz ezzel.. Ha valóban 14 vagy, az nemsemmi. Bizonyára érettebb személyiséged van(a fogalmazásodból is következtetve), és valaminek elérkezett az ideje.. A kígyómarásnak ugyanis konkrét jelentése van: tudást adtak át/fogsz kapni valahonnan, vagy valami nem kis dologra jöttél rá. ;)

Arra nem tudom pontosan mi lehet a magyarázat, hogy ilyen különleges számodra ez az állat, de mivel mindennek oka van... Talán előző életbeli dolog, ahogy fentebb említve volt, de akár "erőállat" is lehet [igen furán hangzik így, valójában semmi hókuszpókra nem kell gondolni.. talán ez megfelelő világítást adhat a dologra, és akkor össze is tömörült a kifejtős rész egy linkre: [link]


Érdekes, hogy hozzátartozóktól és ismerősöktől is hallottam vissza ilyen álmokat a közelmúltban. Én is kígyóbarát vagyok, jóllehet veszettritkán álmodok velük :D

Szóval nem egy elhessegetni-való álom, az biztos.

2013. ápr. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egy biztos, és ezt most teljes jóakaratból mondom, olyan manipulatív idiótákat, mint a 7-es és 9-es, messze kerüld el, ezek mind csalók, ontják magukból a baromságot, a legrosszabb meg az, hogy van pofájuk az elmebaj útjára terelni a társaikat ezzel a sok maszlaggal.


Alvással kapcsolatos betegségem miatt igencsak utánajártam a dolognak, és ezek az "álomfejtők" nem különbek, mint egy hazudozó politikus.

2013. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!