Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmom megmutatta hogy mit...

Az álmom megmutatta hogy mit kéne tennem hogy elérjem amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Elalvás előtt azon gondolkodtam hogy mi is a helyzet az exemmel,egyikünk sem tud továbblépni,hiányzok neki de azt mondta hogy pár dolog miatt nem működne.Álmomban egy buszon utaztam a haverjaival,ők hozzám sem szóltak,keresztülnéztek rajtam,felszállt 2 idegen srác és elkezdték mondani hogy meg kéne tanulnom elengedni magamat mások előtt(a kapcsolatunkban ez volt az egyik probléma),többet kéne beszélnem.Mindenki leszállt a buszról,de megjelent 2csaj és azt mondták hogy segíteni akarnak,hirtelen megjelentünk egy boltban ahol rengeteg olyan dolog volt amire vágytam,mert nagyon tetszenek,úgy érzem hogy kifejeznek engem,de tulajdonképpen sosem volt bátorságom olyanokat hordani,most viszont kedvemre válogattam,nem érdekelt hogy másoknak esetleg nem teszem,ahogy kiléptem a boltból ott állt az exem,megfogta a kezemet és annyit mondott hogy végre megtanultam amit kell és megcsókolt.

Tehát ha sikerülne feloldanom a gátlásaimat akkor újra együtt lehetnénk?

Mielőtt leszólnátok:azért keresem az álom jelentését mert egyre gyakrabban van hogy az álmaim később megvalósulnak,de az ilyen burkolt jelentésűeket nem mindig bírom értelmezni.



2013. ápr. 2. 16:55
 1/2 anonim válasza:

Szerintem annyira nem is burkolt jelentésű az álom.

Tisztában vagy azzal, hogy mit kell megváltoztatnod magadban ahhoz, hogy elégedettebb legyél...és ez nem feltétlenül csak azt a célt szolgálná, hogy visszakapd az exed, az csupán - amennyiben megtörténne - egy kellemes "mellékhatása" lenne az amúgy is pozitív változásnak. Fontos, hogy eltudd engedni magad, hiszen így tudnak igazán megismerni, megszeretni az emberek. Ha kicsit belegondolsz, magad is rájössz, hogy minden görcsölés felesleges...és csak magadnak ártasz vele, hiszen korlátolod magad minden olyan dologban amitől amúgy jól éreznéd magad. Akkor minek teszed? :)

Talán valóban egy üzenet volt ez az álom...a tudatalattid üzenete, hogy végre lépj túl a gátlásaidon, ami meghozatja neked a boldogságot.

2013. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy érdekes hogy miért teszem ezt,de sajnos a családom elítéli ha valakinek van személyisége és nem úgy öltözködik mint mások,az exem haverjai előtt meg valamiért mindig is zárkózott voltam,én sem igazán tudom hogy miért van ez,főleg hogy az első pár hónapban jól megvoltam velük.
2013. ápr. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!