Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Milyen agykontroll könyvet...

Milyen agykontroll könyvet ajánlotok ahhoz, hogy elérjem céljaim?

Figyelt kérdés
Sikeres akarok lenni az életben, sportolóként. A fő dolog az erőnlét sikeres fejlesztése és a labda kezelése lenne. Melyik könyvet kellene elolvasnom ehez?
2010. máj. 31. 17:33
 1/8 anonim válasza:
Alkonyat
2010. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát először is szerintem az alap könyvet --> Silva: Agykontroll Silva módszerével. Utána jöhet a többi. :)
2010. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez inkább gyakorlat és önbizalom,elhatározottság szükséges mint egy könyv.
2010. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj ki futni vagy dekázgass az udvarban. Csodákra képes. A pályán sem olvasnod kell majd.
2010. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Esetleg tanfolyam?
2010. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18:00 mondassz valamit :D :D
2010. máj. 31. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Titok c. könyv. Nagyon nagyon hasznos, egyes adatok szerint Mozart, Napoleon, Beethoven és más híres emberek is használták, mindegyik sikeres életet kapott :) Én is használom, nálasm működik. Filmben is megjelent, ha kell ,le is lehet tölteni. Remélem segítettem.
2010. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tükörképem c. meditációs gyakorlat.

Az önbizalom fejlesztése nagyon fontos, hogy jobban tudjunk teljesíteni.

2010. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!