Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap volt egy érdekes...

Tegnap volt egy érdekes álmom. Egy lánnyal akit személyesen még nem láttam meg nem is tudtam a nevét, de (. ) 1. Hogy lehet, hogy nem is tudtam a nevét mégis álmomban tudtam? 2. Írjam meg neki, hogy mit álmodtam?

Figyelt kérdés
(. ) = álmomban kimondtam a nevét és tényleg ott lakik valójában ahol az álmomban voltam vele. Egy buliból tartottunk hazafelé kb.10-en és én vele jöttem és csókolóztunk. Így lett vége. Megkerestem facebook-on és bejelöltem, de van barátja.
2013. ápr. 2. 22:11
 1/2 anonim válasza:
Hát ezt nehéz még elhinni is... de szerintem mindenképp írd meg neki, elvégre nem egy mindennapi dologról beszélünk!Majd írd meg mi volt :)
2013. ápr. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez egy igen érdekes álom....

Az hogy tudtad a nevét az lehet amiatt hogy valahol hallottad és ugyan te nem emlékszel rá a tudatalattidban eltárolódott.

Mindenképp írd meg neki, mert ez egy nagyon különös álom.

2013. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!