Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez az...

Vajon mit jelenthet ez az álom? Lehetséges hogy valósággá válik?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy nincsenek buta emberek, senkit se lehetett átverni, szóval "mágusok" se voltak. Az emberiség virágzott, fejlődésnek indultak a lemaradtabb területek, mindenki boldog volt. Ez a rovat se létezett, de nem is volt rá szükség, mert az emberek nem próbáltak meg belemagyarázni mindenféle felsőbb hatalmat egyszerű, hétköznapi dolgokba. Ezáltal a többi agyzsibbasztó dolgok is megszűntek, tévécsatornák retardált valóságshow-i és egyéb hasonló haszontalan dolgok. A Föld egy új korba lépett át, ami felülmúlta az összes eddigit.


Miért álmodhattam ezt? Vajon beteljesedik valaha?


2013. ápr. 4. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.Ettől függetlenül Te élhetsz még így.Vagy már így.
2013. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer talán lehetséges.
2013. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reméljük,de nem hiszem,hogy megéljük.

Viszont jelentheti azt is,hogy te az egyéni! életeddel elérsz egy hasonló belső állapotot.

2013. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csak vágyálom. Egyrészt azért, mert a Földön sosem lesz egyenlőség ( lásd természet: alfahím és csordája). Másrészt saját magadat hazudtoltad meg. "Nincsenek buta emberek", "mindenki boldog", "belemagyarázni mindenféle felsőbb hatalmat hétköznapi dolgokba". Kérlek, ne sértődj meg, de nem buta ember-e az, aki lenéz és megmosolyog másokat a hitéért?

Viszont az új kor és a fejlődés még bekövetkezhet, csak kell egy vezető, sok-sok pénzzel, nagy hatalommal és annál is nagyobb szívvel, aki elindítja a reformokat (pl. média megbotozása, oktatás gatyába rázása).

Álmodd ezt bátran, hátha végre megszületik!

2013. ápr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2012 decemberében mikor a világvégét jósolták, valóban történt valami, akkor indultunk meg az aranykor felé. Abszolút leírtad a jellemzőit + még a feltétel nélküli szeretet van ott. Pontosan nem tudom, de közel az 5. dimenzió állapotához hasonlítható. Viszont ott pont az a lényeg, hogy nincsen vezető, nem számít se a pénz se a hatalom, hiszen most is pont a végső leszámolás zajlik a hatalmak között.:D bár ugye lassan 10 éve kezdődött, kíváncsi vagyok hogy ez tényleg így van-e, de én hiszek benne mert egyre kevesebb embert foglalkoztat a politika, kevesebben néznek híradót mert az csak arra jó hogy lehúzzák az energiáját az embernek, ezzel (is) tartanak félelembe, és azt az embert aki fél lehet irányítani.
2022. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!