Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában gyakran álmodom...

Mostanában gyakran álmodom azt, hogy sikertelen vagyok. A való életben szerencsére szó sincs erről, akkor miért történik ez folyamatosan álmomban?

Figyelt kérdés
Főiskolás vagyok, elég jó eredményeim vannak, főleg 4-esek és 5-ösök. Mostanában viszont gyakran álmodom azt, hogy megbuktam az egyik tárgyból (ráadásul olyan tárgyakból, amik még régebbi félévekben voltak...) Lekopogom, ebben a félévben sem kell bukástól tartanom. Akkor viszont miért álmodok ilyeneket?

2013. ápr. 2. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak egy belső félelem,vagy később nem fog jól menni az a tárgy,vagy valami ami kapcsolódik hozzá

én pl sokszor álmodtam azt hogy 4-es matek tz-ét írok,pedig matekból 1-2-es vagyok,a legutolsó dogám viszont 4-es lett,pont azokkal a pontokkal amiket megálmodtam

2013. ápr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!