Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha az álmaimban...

Mit jelent, ha az álmaimban folyton megjelenik az exem? (tovább lent)

Figyelt kérdés

5 évig voltam együtt az ex barátommal,1 éve szakitottam vele. Már nem szerettem,meg voltam olyan dolgai,amik kiöltek belőlem mindent(de ez most nem is lényeges).

A szakítás óta sokszor előfordul azt,hogy vagy ő vagy valamelyik rokona szerepel az álmaimban. De nem értem miért....nem keressük egymást,nem beszélek egy rokonával sem. De akkor ez mégis hogy lehet,hogy valahogy mindig előjön álmaimban? Ha van valakinek valami tanácsa az ossza meg velem,mert engem nagyon zavar ez a helyzet :(


2013. ápr. 4. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
azért van ez mert valami olyan dolog megmaradt abból az időszakból ami tudat alatt azt sugallja hogy nincs lezárva ez teljesen.Nem úgy értem hogy szerelmes vagy még belé,hanem valami a hétköznapokban mindig szembesít-emlékeztet ezekre a dolgokra.nem csak plüss ajándékra lehet ilyenkor gondolni hanem akár egy saját szokásod amit a vele együtt töltött időben vettél fel...tudom nem túl konkrét ez,de remélem érted mit akarok mondani:)
2013. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze értem :) A tárgyakat már szelektáltam,szembetűnően nincs semmi már,aminek köze lenne hozzá. Azóta már a lakást is átrendeztem direkt! De lehet abban valami,hogy lehetnek olyan szokásaim,ami még "hozzá kötnek". Köszönöm,hogy felhívtad rá a figyelmem,mert ilyenre nem is gondoltam. :)

Majd odafigyelek magamra

2013. ápr. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!