Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hosszú, de érdekes. Mit...

A_maestro_főnök kérdése:

Hosszú, de érdekes. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

már csak foszlányokra emlékszem, de nagyjából : apu én és legkisebb bátyám elmentünk megnézni egy focimeccset, ami egy fennsikon volt, de mi lennmaradtunk ,mert csoportképet akartunk csinálni, egy olyan társaságról, akik a környékünkön laktak, és egy olyan kanapén ültek, ami földből volt de benőtte a fű, szóval olyan volt mint egy átlag kanapé csak mintha a talajból nött volna ki. a kép közepén ott volt 2 kisgyerek, szőke hajúak, és nagyon világoskék szinte fehér szemük volt, pont mint a középső bátyámnak, mintha őt láttam volna, 2x egymás mellett, még mondtam is apuéknak hogy olyan furcsa ez a 2 gyerek, mintha nem is emberek lennének, szinte földönkívűliek, de mégis mintha a tesóm lett volna. ezután csináltunk egy képet és az emberek eltűntek. a köv. kép az hogy labdázunk abban a falucskában, ahol apu felnőtt, és a fehér labda beleesett a vízbe. én mondtam hogy várjatok viszek egy faágat, amivel kiszedem, de a sok közül azt választottam ami a legkisebb,éreztem hogy ez nem lesz jó, de azt mondtam : ez pont jó lesz! ekkor bementünk a vízbe, de olyan volt mint a gátak. pont olyan amit a national geographic.on szoktam látni, és a víz olyan furcsa zöld volt, tele hínárral meg moszattal. apu és a bátyám úsztak benne előre, és meg a gát szélébe kapaszkodva haladtam előre.egyébként páran még voltak a vízbe, pl, egy kisbaba, nagyon mosolygott rám. nem ért le a lábam ezért megkérdeztem hogy milyen a víz alja. erre apu mondja hogy tőzeges , mint a hévizi tóé meg hogy farönkök és vasgerendák meg vasbeton elemek vannak az alján. ekkor észrevettem a labdát, ami a gáton kívűl volt egy másik gátszerű valamiben oda leugrottam.apu meg tesóm tovább úsztak, én meg a faággal nem tudtam kikotorni a labdát. .. mellesleg a gát vagy medenceszerűség??? úgy nézett ki felülről, mint ami mellett mindennap el szoktam menni busszal, 2 kanyar az egész út ,halálkanyarnak is nevezik, egyébként.

...

2. kép hogy anyu elküld a boltba makaróniszáraztésztáért, meg mandarinért, és még valamiért, de arra nem emlékszem , visszakérdezek hogy mit vegyek ?? erre csak a száraztésztáért kell elmennem. a boltnak 2 bejárata volt, egy a be másik a kijövőknek. bemegyek, veszem piros cba-s kosarat, a száraztésztát, meg sajtot, meg mártást is, de olyat, amit nem szeretek, ekkor megyek a polcok közt és látom hogy öregasszonyok állnak egy italautomata előtt, és üres üvegekről szedik le a kupakot ugy hogy egyenesen tartják a gépnek, és az leszedi róla, mintha azelőtt sose bontották volna ki az üvegeket. én is odaálltam, de nem tudom minek, és kimentem,de eszembe jutott hogy még nem fizettem. hosszú fekete télikabátba voltam pedig aránylag jó idő volt, a boltos pl. pólóban volt. az első képnél meg nagyon meleg volt, szép nyári nap.


2010. dec. 11. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg érdekes álom. Gyakran a hozzáértők se tudják megfejteni az álmot. Biztos a nemrég történt dolgokat összepakolta az agyad és alkotott egy álmot belőle. Bár a 2 kisgyerek kicsit félelmetes..
2010. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább a kisbaba amikor a gátnál úsztunk.
2010. dec. 11. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:
víz az a betegség ???
2010. dec. 11. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:

A víz általában érzelmi/lelki állapotot tükröz, a zöld, koszos víz zaklatottságot jelez.


Ha vágod az angolt, akkor itt beírogathatod az álmod kulcsszavait, szerintem frankón működik:

[link]

2010. dec. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz. :D
2010. dec. 12. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!