Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom vízzel meg...

Ewolet kérdése:

Gyakran álmodom vízzel meg ajtóval. De sehol nem írják mit jelent amit én álmodom. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

mindig vízben vagyok,néha tiszta de gyakrabban zavaros.benne úszok és olyan rossz érzés.

Ha ajtóval álmodok azt meg soha nem lehet bezárni.vagy forog a zár vagy az ajtó hajlik el,soha nem tudom bezárni és mindig attól félek hogy bejönnek rajta.valamelyik héten azt álmodtam,hogy be akart jönni valaki ,kinéztem hogy ki van ott és annyira sötét volt csak a haját lehetett látni de azt is homályosan.kérdeztem 2x is ,hogy ki ő,de nem válaszolt.csendben volt.nagyon félelmetes volt és negatív érzéseket sugárzott magából.olyan volt mint egy gonosz lélek.mondtam neki hogy ki hívom a rendőrséget ha nem megy el.aztán lassan kezdett kinyílni az ajtó és pont megérkezett a ,,rendőrség,, és megnyugodtam.annyira valóságos volt...olyan nehezen ébredtem fel..mit szóltok ehhez?mi a véleményetek?kerestem az ajtót az álmoskönyvekben.de olyan nincs amilyen nekem kell.



2013. ápr. 13. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem,hogy egyszerre.

Már épp mondani akartam,hogy láttad-e a Truman show-t :D

2013. ápr. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem egyszerre :),csak gyakran.amugy nem láttam.az egy film?
2013. ápr. 14. 09:14
 4/5 A kérdező kommentje:
rá kerestem erre a truman show-ra.nem értem hogy jön ez ide..
2013. ápr. 14. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A film végén,az óceán végére érve,kinyit egy ajtót az óceán közepén.
2013. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!