Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Egyik este folyamatosan csak rosszakat álmodtam. Az egyikben csak annyi volt hogy épp órán voltunk de csak a mi osztályunk volt az iskolában és nagyon sötét volt. Szerintem ez nem olyan lényeges de akkor nagyon ijesztő volt. A másik álmom jobban meg ijesztett. Azt álmodtam hogy a párom és még jó sok barátom császkáltunk éjjel a városban. Egyik haverom nagyon részeg volt és a szemem előtt vert meg egy lányt aki vérzett, utána normálisan beszéltem vele de féltem is tőle mert még mindig részeg volt. A párom és a legjobb barátnőm csak ketten el mentek sétálni. Amikor meg láttam hogy el mennek kicsit meg lepődtem. Amikor vissza jöttek barátnőm be jelentette hogy ő most azonnal el megy haza. Közben jött felém a párom aki iszonyatosan részeg volt. Vizes volt mindene mintha bele ugrott volna egy tóba. Azt mondta hogy figyeljem a holdat mert a szülei a holdon keresztül beszélnek vele. Mind ezt 2 órán belül álmodtam és sírva keltem fel. Lécci segítsetek! Hülye válaszokat nem kérek köszi. ??

2013. ápr. 28. 14:08
 1/2 A kérdező kommentje:
a szülei a holdon keresztül beszélnek veleM*
2013. ápr. 28. 14:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt veszem ki belőle, hogy teljesen kész vagy idegileg... Pszichológust javaslok...
2013. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!