Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt ez az álom? Én sem...

Mi volt ez az álom? Én sem tudom miért de megijedtem és most nagyon félek.

Figyelt kérdés

Annyira élethű volt az egész..A valóságban úgy van a sulink hogy van a bejárat azzal szemben rögtön eg nagy lépcső és ha felmegyünk a lépcsőn akkor szembe van az udvarra kivezető ajtó. Na, úgy volt az álmomba hogy jöttem be két barátnőmmel az udvaron és indultunk lefele a lépcsőn. Ők kicsit lemaradtak hátrébb én pedig egyedül siettem le tök boldogan mert ilyenkor szeretem csak úgy elképzelni hogy a barátom ott vár a suli bejárati ajtajában és most az álmomba is arra számítottam ( ez eddig tényleg nagyon élethű volt mert mindig így szokott lenni..) aztán hirtelen meghallottam valami földrengés szerű hangot..És ottrájöttem hogy valaki vár lent, de az nem a barátom márláttam is hogy egy sötét alak..Itt hirtelen eltűnt minden és láttam magam kívülről ahogy alszom..És azt láttam hogy valahogy elkezdek rángatózni és erőlködök hogy ébredjek fel mielőtt lemennék a lépcsőn és meglátnám ki az az alak. És tényleg annyira fel akartam ébredni hogy utána fel is ébredtem..De nagyon durva érzéseim voltak az egyik az hogy ezt lehet végigkellett volna álmodnom fogalmam sincs miért de sokszor csináltam már ilyet hogy felébresztettem magam..És most is..És nemtudom így ki volt az az "alak". A másik hogy amint felébredtem azóta valami nagyonagyonagyon rossz előérzetem van a barátommal kapcsolatban még ott hajnalban ébredés után is sírni kezdtem hogy úristen nem akarom hogy baja legyen...:(

Megijedtem és nagyon félek:( Nemtudom számít e ebben de lázas beteg vagyok ilyenkor mindig rémálmaim vannak, és a barátommal nemrég nagyon összevesztünk de már kibékültünk.

Fogalmam sincs mi ez ennyire még sosem ijedtem emg álom után:( Segítsetek kérlek:( 15/L


2013. ápr. 30. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Miben segítsünk? Elvonókúra? Gyógyszerek? Egyszer azt álmodtam, hogy lefeküdtem a volt barátnőmmel. Tök jó volt, tiszta szerelmes lettem, mikor felébredtem. Tudod mi volt a jelentése? Semmi.
2013. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik az almoknak komoly jelentest meg ertelmet tulajdonitanka. Nem akarlak meg ijeszteni de lehet, h a noi megerzesednek hala van rosz eloerzeted... de lehet h a lazad miatt. En is mindig rosszat almodok ha lazas beteg vagyok. Szerintem semmi ertelmuk az almoknak. Csak ne eszolj, ugyse lesz semmi :)

Lehet h epp engem lattal, mert en is eleg sotet vagyok :D

2013. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
* (...) annak a fiúnak (...)
2013. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!