Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma azt álmodtam hogy az első...

Ma azt álmodtam hogy az első szerelmemmel összejövök?

Figyelt kérdés
Hát ő volt az első igazi szerelmem még tavaly nem jártunk még.. Utánna történt valami letörölt a facebookjáról rá úgy 4-5 hónapra újra felvett a facebookjára mikor már elfelejtettem és újra eszembejutottak az emlékek és ma a facebook újra felvevése után 4 hónappal vele álmodtam hogy összejöttünk.. Akkor most ezek szerint még mindig akarom azért álmodtam vele?
2013. máj. 9. 22:22
 1/4 wiskis02 válasza:
EGYSZER ÉNIS UGYAN IJENT ÁLMODTAM DE EZ CSAK ÁLOM
2013. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fészbúk majd eldönti, úgyis az az irányadó.
2013. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak hiányzik,de vannak jövendölő álmok is,amik megmutatják hogy mire számíthatsz,nekem több ilyen álmom volt már,de sajnos nem tudom pontosan hogy melyik álmomból lesz valóság

amúgy fura,mert én is tegnap álmodtam az első szerelmemmel és az én is azt álmodtam hogy újra együtt leszünk

2013. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha facebookra felvett akkor az autómatikusan azt jelenti, hogy totál szerelmes beléd, gyerekeket akar és el akar venni feleségül. Én nem akarok ilyesmiket, ezért nincs is facebookom. Szóval nagyon vigyázz.
2013. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!