Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban szexuális örömet...

Ha álmomban szexuális örömet okoz ha valaki szenved mert mondjuk lelőttem de még él akkor én most elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés
A valóságban persze távol álljon tőlem de akkor miért álmodok ilyeneket? Meg h. nőket erőszakolok meg?
2013. máj. 16. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Csak perverz ! Elmebeteg akkor lennél, ha meg is csinálnád.
2013. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csonti95 xD ***** válasza:
67%
Még nem.
2013. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Hát... Nem tudom, az általános tapasztalatom az, hogy az álmok gyakran szólnak a vágyakról. Node nem azokról, amiket megfogalmazol magadban nap, mint nap. Sokkal inkább az olyan rejtett vágyakról, amikről sokszor, még a delikvens sem tud, vagy nem hajlandó saját magának bevallani, esetleg elnyomja magában. Mondhatnám úgy is, hogy az elme vágya. Az elme és te pedig nem vagytok ugyan azok, az elme alád van rendelve jobb esetben, roszabb esetben sajnos nem. Tipikus példa azok a drogosok, akik esetleg valami euforizáló szerrel éltek. Elég ha például a kokain mámort egyszer tapasztalja meg az ember, és képes még akár évtizedekkel később is kokainos álmokat átélni. Hiába ő maga úgy döntött élete során, hogy nem kezd narkós karriert, és hiába a hétköznapokban eszében sincs, éjszakánként elő jönnek.

Ettől nem kell viszont meg rémülnöd, ha erős vagy, és nem egy ideg gyenge ember, akkor ezekkel a vágyakkal nem szükséges azonosulnod, maximum nevetsz rajta egyet... :)

Ellenben azt gondolom, hogy a megfelelő reakció az lenne, ha ezt letisztáznád magadban, esetleg ha úgy látod, hogy igazam lehet, akkor ezt be ismered magadnak, és így, ha véletlen elő jönne ez a vágyakozás figyelmes tudsz rá lenni, és nem fog magával ragadni.

Emiatt ne érezd magad rossznak, vagy bármi. Az elménk által kreált dolgokat nem vagyunk képesek kontrollálni ezen a szinten, úgy ahogy a gondolataidat sem. Ellenben képesnek kell rá lenned, hogy ne azonosulj velük!

Remélem tudtam segíteni!

2013. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk az is igaz h. ezt senkinek sem mondhatom el csak névtelenül ismeretleneknek mert szemtől szemben ha neked is az egyik barátod elmondaná akkor rossz szemmel néznél rá utána igaz? Egyébként le tisztáztam magamban h. tényleg élveztem de ez csak egy álom.
2013. máj. 16. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a valóságban is így éreznél, akkor sem feltétlenül lennél elmebeteg. Az embereknek furcsábbnál furcsább vágyaik, perverzióik és fétiseik vannak, amiknek rengeteg különböző oka lehet, a legtöbb egész egyszerű.

Az álmok gyakran mutatják azt, amire vágyunk, de nem feltétlenül. Ha csak egyszer/néhányszor álmodtál ilyesmit, akkor szerintem teljesen felesleges aggódni. Ha rendszeresen, az valószínűleg jelent valamit, de így nem lehet megmondani pontosan, hogy mit. Mindenesetre ne aggódj miatta és ne szégyelld magad, ha mégis aggaszt, akkor vagy olvass utána, vagy keress fel pszichológust. Az álomfejtős könyveket szerintem kezeld erős szkepticizmussal, az álomfejtőket/jósokat és hasonlókat pedig kerüld el, mert csak kifordítják a zsebedet.

2013. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csonti95 xD ***** válasza:

Elmebeteg - Normális


Te valahol a kettő között vagy :D

2013. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik legkedvesebb barátnőm vallotta be nekem töredelmesen, hogy rengeteg olyan álma van, amikor embereket kínoz, de fantáziálni is szokott róla. Nem horror rajongó, normális párkapcsolata van, viszont édesapja elég durván alkalmazta nála tinikorában a lelki terrort, én erre (is) vezettem vissza. Ezért nehogy lelkiismeret furdalásod legyen!
2013. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!