Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1.:A barátommal egy mászóka mellett beszélgettünk. Volt mellettünk egy piros vödör. Kérte, hogy adjam oda neki. Nem tudtam, hogy miért kéri, de odaadtam. Beletüsszentett. Valami barna, ragadós dolog jött ki az orrán. Rájöttem, hogy mi az! Erre azt mondtam:

-Te kihapciztad a DNS-ed!

Tehát az a DNS-e volt.


2.:Amikor félálomban szoktam lenni (éjjel), akkor nagyon furcsát álmodok:

Sétálok, de olyan, mintha egy csillében ülnék. Gurulok, közben kérdésekre kell felelnem (Egyébként a kérdések előttem lebegnek). Sosem tudom rájuk a választ, mert nem tudom elolvasni őket, olyan gyorsan megy a csille. Ez rossz érzéssel tölt el az álmomban, de nem tudom, hogy miért.

Ez az álom mindig visszatér.


Írjatok ti is álmokat! Kíváncsi vagyok rájuk.


2013. máj. 16. 18:10
 1/2 anonim válasza:
Nekem volt egy nagyon furcsa álmom, arról szólt, hogy a keresztanyám utazni akart valahova repülőgéppel, de megmondták előre, hogy a gép le fog zuhanni, ő mégis elment. Végül nem halt meg, mert beszélgettem vele utána egy nappal. Azt kérdeztem tőle, hogy volt-e valaki a gépen? Tisztán emlékszem a válaszára: Viccelsz? Tömve volt. Majd lejátszódott a gép zuhanása, már a kifutón elromlott a meghajtója és leszakadt a gép alja(?). Mindenki túlélte és azt nyilatkozták a tévének, hogy ez volt életünk legjobb kalandja. XD
2013. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Furcsa álom lehetett.És egy kicsit vicces is.
2013. máj. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!