Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam az elhunyt rokonaimma...

Álmodtam az elhunyt rokonaimmal, van ennek valamilyen jelentése?

Figyelt kérdés
Mind a ketten idén távoztak, egy hónap eltéréssel, közeli rokonok voltak. Ugyanaz az álmom zajlott le velük, mosolyogva jöttek felém és jó erősen megöleltek. Szinte éreztem. A két álom között kábé 3-4 hét telhetett el. Azóta megnyugodtam, azt hiszem jó helyen lehetnek. Vagy csak az agyam játszik velem?

2012. dec. 14. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért álmodtál velük, mert gondolsz rájuk és hiányoznak.


ENNYI.

2012. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hiányoznak neked, a tudatalattid is soat foglalkozik velük, fáj a hiányuk. Érthető módon.


Csúnyán hagzik ez, de el fog múlni egy idő után. De az nem msot lesz de az idő segíteni fog...

2012. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha én halottaimmal álmodok, akkor érdekes módon mindig eső lesz, bár nem hiszek az álmoskönyv hülyeségeiben, de ez mindig bejön.
2012. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gonosz dolog, hogy ezt mondom, de valahol megkönnyebbültem a halálukkor, mert tudtam, hogy nekik már csak szenvedés lett volna az élet. Viszont csak ebben a két álmomban szerepeltek. Sem előtte, sem utána, azok az álmok viszont különösen "élethűek" voltak, és az emlékemben is megragadt, pedig szinte sosem emlékszem az álmaimra. Nagyon érdekes volt, pedig alapvetően szkeptikusként állok az ilyen dolgokhoz.
2012. dec. 15. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az agyad műve.Azért álmodtad,hogy túl tudd tenni magad a történteken.Ez egy lélekgyógyító mechanizmus.
2012. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, valószínűleg így van
2012. dec. 16. 17:08
 7/7 anonim válasza:

én apum halála után 40 napig álmodtam minden éjjel vele, azóta semmi.

de időnként van egy rám szálló fekete lepkém azóta(a combomon szokott ülni), pl. tegnap is, a lakásba, pedig tél van...(nem vagyok kettyós, videóm is van róla :) )

2012. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!