Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ettől nagyon megijedt az...

Ettől nagyon megijedt az egész család, én is nagyon, ez miért történhetett?

Figyelt kérdés

Tegnap este elaludtam olyan éjfél körül és aztán folyamatosan ébredeztem fel mert rémálmom volt hogy valami kinóz de körülöttem nem volt senki és semmi...

3x keltem fel nem csináltam semmit csak felébredtem és felkapcsoltam a kisvillanyt...aztán reggel keltem fel hogy megyek suliba és azt vettem észre hogy valami szúrta a lábam...egy olló volt a nyakláncom és a karkötőm elvágtam vele valószínűleg mert mind a kettő elszakadt... aztán ami legelsőnek feltűnt az az hogy a pizsoma felsőm szana szét volt tépve vagy vágva, mintha megrágta volna egy kutya... a nagyszüleim attól tartanak hogy alvás közbe saját magamba vagy másban is kárt tehetek...


2013. máj. 22. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Slenderman jött el hozzád.
2013. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
ezt úgy hívják a pszichológiában h disszociációs tudatállapot lépett fel nálad.
2013. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és az mit takar? (2. válaszoló)
2013. máj. 22. 17:20
 4/7 anonim ***** válasza:
most nincs kedvem annyit gépelni, amiből ezt megtudnád érteni, de a gugliba írd be és olvasgass róla
2013. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg azt jelenti, hogy valakivel összevesztél, aki fontos neked, de nem engedi a büszkeséged vagy az ő büszkesége, hogy bocsánatot kérjetek egymástól, függetlenül attól, ki volt a hibás. Szerintem ez a karkötő és a nyaklánc elvágása jelentése, és ez kínoz téged.
2013. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aznap össze kaptunk a barátommal, de másnap megbeszéltük és kibékültünk :)
2013. máj. 24. 18:03
 7/7 anonim válasza:
Én meg 7 évesen álmomban, megd*gtam a gázszámla csekket.. de, hogy-hogy került az ágyamba.. rejtély. Én akkor ijedtem meg először.
2014. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!