Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek azt a tételt...

Szerintetek azt a tételt fogom húzni, amit megálmodtam?

Figyelt kérdés
Jövő héten érettségizek és tegnap azt álmodtam,hogy az abszolutizmust húztam történelem érettségin. Szerintetek tényleg azt fogom húzni?

2013. máj. 24. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem megálmodtam, hanem akkoriban mikor főiskolára jártam, az agykontrollt alkalmaztam, bár akkor még tudatlanul.

valahogy éreztem magamban, hogyha egy dologra sokszor gondolok és érzéseket is viszek bele, pl milyen érzés mikor megkapom, vagy megszerzem, rövidesen ott lesz ez a dolog előttem.

jó pár évvel később került a kezembe egy könyv az agykontrollról, ahol ezt le is írták miként működik.

szinte kitűnő eredménnyel vizsgáztam le, egyedül nekem lett dicséretes a szakdolgozatom a suliban azon az évfolyamon, a záróvizsgán is csak azt a néhány tételt tanultam meg amit tudtam h kifogok húzni, és hát miket húztam , azokat amiket beszuggeráltam magamnak(akkoriban így hívtam ezt a dolgot, később tudtam meg h ez az agykontroll.)

2013. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, jól tanuld meg és odafelé mondogasd magadban, hátha bevonzod, nekem így sikerült azt húzni, amit a vizsgára menet végig mondogattam magamban. Amikor kihúztam, nem hittem a szememnek.:-))
2013. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lehetséges, de nem 100%.

Én hétfőn érettségiztem. Előtte éjjel állandóan azt álmodtam, hogy töri érettségin vagyok, és nem tudok semmit.

De a valóságban szerencsére nem így lett. Kihúztam az ókort, és kitűnőt kaptam. :)

2013. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végül a honfoglalást húztam. Az az osztálytársam húzta az abszolutizmust, akinek először meséltem az álmomról. :D
2013. máj. 30. 00:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez jó:D Remélem, ment mind2töknek:):)
2013. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!