Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam mi fog történni,...

Megálmodtam mi fog történni, vagy véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Álmomban a barátommal utaztunk az autónkkal, és az utcában, ahol lakunk elütöttünk egy macskát. (Úgy rémlik fekete volt, de lehet, hogy csak utólag képzelem be).

Miután ezt álmodtam kora délután el kellett intéznem a barátom egyik munkájához kötődő feladatát, mert ő nem ért haza időben. Ahogy hajtottam ki az autónkkal majdnem ugyanott, ahol álmomban a macskát ütöttük el (kb. 20 méterrel feljebb) elütöttem egy biciklis fiatal fiút. Nem lett semmi baja, mert lassan mentem, és egyébként a gyerek volt a hibás, mert az utca közepén közlekedett, és mikor észrevett, még jobban az autó elé rántotta a kormányt. A biciklije ment csak tönkre, az autónak is kisebb karcolásai lettek csak.


Lehet köze az álmomnak a történtekhez? Esetleg, ha a barátomnak nem kell elmennie, és ő ment volna a feladatot elintézni, nagyobb baj is lehetett volna a fiúval?

Vagy mindez csak véletlen egybeesés lehet?!



2013. máj. 23. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
szóval akkor te ütöttél el!
2013. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
első ez nagy volt xDDD
2013. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
köszönöm, köszönöm.. rózsákat a szobámba!! :D
2013. máj. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdés csak az, hogy akkor is elütötted volna, ha előtte nem álmodod meg? /Orákulum, Mátrix/
2013. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
xDD
2013. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
trollface
2013. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chilliboy válasza:
Jé, hasonló, sőt ugyanaz: [link]
2013. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fent vagyok a trollface-n! OMG xD köszöönööööm 
2013. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!