Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők! Mit jelenthet ez?...

Álomfejtők! Mit jelenthet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval azt álmodtam, hogy barátokkal vagyok és akadályokon megyünk át..a legnehezebb akadályt viszont egyedül kellett csináljam, nem segítettek.. Viszont amikor fel akartam adni, egy idegen segített, aki később az utálóm lett.

Ez mit jelenthet?



2013. jún. 1. 14:16
 1/3 anonim válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy valamilyen nehézségeken kell túljutnod, de nem csak egyedül neked, azonban lesz ennek a nehézségnek olyan része, amit csak egyedül te tudsz megoldani. Az meg, hogy fel akartad adni a dolgot talán arra utal, hogy semmiképpen se törődj bele, ha úgy érzed, hogy belefáradtál a dologba, akkor sem. Sajnos arra, hogy a végén nem kedvelt túlságosan nincs ötletem, hogy mit jelenthet.Persze ez csak az én személyes véleményem, úgyhogy nem tudom biztosan állítani, h ezért álmodtad-e azt amit!


(mellesleg ezeket találtam, ami az álmodhoz kapcsolható:

AKADÁLY:

Önmagáért beszélő álom. Ha álmodban nem sikerül átjutnod egy akadályon, akkor a valóságban sikerülni fog. Leküzdesz egy akadályt, megszabadulsz egy nehézségtől. Ha megtorpansz egy akadály előtt, de később üggyel-bajjal átjutsz rajta: hiábavalóság, valamin fölöslegesen fáradozol; gyerekes dolgokon töröd a fejed

EMBER:

Idegen ember, aki bántani akar: önvád. Sok ismeretlen ember között lenni: ha félsz közöttük: túlbecsülöd magad, ha kellemes a társaságuk: előrelátó természet. embert hátulról látni: rosszindulat, ártó szándék.)


Remélem azért egy kicsit tudtam segíteni :)

2013. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen!
2013. jún. 1. 21:58
 3/3 anonim válasza:
Nincs mit!
2013. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!