Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig halállal,...

Miért álmodok mindig halállal, vagy veszéllyel? Volt ami megtörtént.

Figyelt kérdés

Volt, hogy egy rokonunk, és hogy egy osztálytársunk halálát álmodtam meg, más időközökben, de az álom után be is következett.


Vagy olyat álmodom, hogy más osztálytársunk balesetezett a szüleivel, ők meghalnak, a srác meg intenzívre kerül, élet és halál közé.


A legutóbbi pedig (a múlt éjjeli): azt álmodtam, hogy a két kert helyén a házunkban, lett két medence, trópusi, pálmafás, sziklás környezetben, csak úgy, nem tudom hogy. Több oszt. társunk volt ott, úgymond nyaraltak. Szép és napos idő volt. Az egyik a lépcsőn ült, arról beszéltünk mennyit érne így a ház, ezzel a két "szigettel". Így mondtam. Erre a kapunk előtt megállt egy majdnem kopasz alak, nem nagydarab, de kigyúrt és azt mondta, hogy engem keres. Megmondta az osztálytársunk (és mutatta is, hol ülök) mire elővett egy hangtompítós fegyvert... én tudtam, hogy ebből nem jönnék ki én jól, elkezdtem izomból a házba futni, és hívtam a zsarukat. A fickó elfutott aztán, mire kiértek, a kapun nem jutott át. Elmenekült de a rendőrség tudta ki az a hapi. A végén találgattuk a haverokkal, ki volt, és miért akart megölni.


Miért álmodok mindig ilyeneket? Nagyon szar...



2013. jún. 1. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sokat aggódsz a szeretteid elvesztésén, vagy pedig paranoid skizofrén vagy és álmodban gyilkolsz
2013. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ah... az első hangyányival jobban hangzik...
2013. jún. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!