Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakorlott tudatos álmodók!...

Gyakorlott tudatos álmodók! Lehet olyan, hogy azt hiszem, hogy tudatosan álmodok, pedig valójában nem is tudatos (többi lent)?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy menekülök valakik elől,aztán azt hiszem, hogy rájöttem, hogy álmodok és akartam magamnak egy pisztolyt, de nem tudtam elképzelni, ekkor találtam az úton egyet. Lőni akartam vele, de nem sikerült és ők sem tudtak lőni, üres volt a tár.

Aztán sikerült vhogy leráznom őket, de arra nem emlékszem.


Ekkor még mindig az utcán voltam, és láttam a földön egy tenyérnyi pénzérmét, de ez sem tűnt fel nekem, hogy milyen nagy. Ekkor volt egy olyan gondolatom, hogy mi van, ha álmodom. Tudom, hogy vannak különböző valóságtesztek, de egyik sem jutott eszembe, hogy tesztelnem kellene. Mindenestre, elképzeltem, ahogy próbálom lebegtetni a pénzérmét, elsőre nem sikerült. Másodikra igen, de nagyon erősen koncentrálnom kellett, hogy lebegve maradjon. Ekkor éreztem, hogy kezdek felébredni és próbáltam alva maradni.

Megláttam egy embert és nagyon erősen koncentrálva sikerült lebegtetnem. Nem ijedt meg, hanem csak meglepődött és nevetett.


Vajon tudatosan álmodtam?

Milyen valóságtesztjeitek vannak? Tudom, hogy van olyan, hogy nézzem meg az órám és, hogy a valóságos napszakot mutatja-e, meg gondolja végig, hogy kerültem oda, mi a rendellenes a környezetemben, ha ha az adott álmom éppen nem tudatos, akkor arra sem fogok gondolni, hogy:"hm.. vajon most tudatosan álmodok? Mindjárt megvizsgálom a környezetem). Egyszerűen nem jutnak akkor ilyenek eszembe, hanem csak sodródok az árral.

Tippek, ötletek?


2013. jún. 3. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy tényleg elhiszed h tudatos, de nem.


Volt már tudatos álmod?

www.tudatos-alom.hu

2013. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!