Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbán Viktor gyógyító lenne?...

Orbán Viktor gyógyító lenne? Az álmom ezt mutatta.

Figyelt kérdés

Volt egy álmom ahol leprás voltam ilyen sivatagos helyen, le eset az egyik újjam és az otani doktor közölte hogy leprás vagyok az emberek menekültek töllem, tudtam hogy nincs sok hátra, ezért tiszta szìvböl megbántam a büneim és imádkoztam, és egyszer csak elö bukant Orbán Viktor nagy fényeségben, meg mosta a lábam és ìgy szolt: "legyen hited szerint" és elment.

Meg gyógyultam és az újjam is vissza nöt.



#Orbán Viktor #gyógyìtó
2013. jún. 4. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az már biztos, hogy nem nyelvtantanár.
2013. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a hiányoságaimal, ez van sajnos.
2013. jún. 4. 22:33
 3/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj, de már ha itt vagy akor mit gondolsz az álmomról?
2013. jún. 4. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Kedves Kérdező!

Ő igazából Jézus Krisztus. Segít a felemelkedésben. Főleg, ami adók mennyiségét illeti. :)

2013. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet e az hogy ez a sok adò egy szebb jövöhöz kell? hogy nekünk egy boldog országot teremtsen ahol az emberek harmóniában élhetnek?
2013. jún. 4. 23:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő a gazdaság ,,gyógyítója''
2013. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is gyógyító ereje van!

volta rajtam pár kiló felesleg,neki hála minden lement rólam,így csak új ruhákra kéne a pénz

2013. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Leprásnak lenni: mesés gazdagság, politikai karrier. Meggyógyulni a leprából: vagyon elvesztése. Bűnbánat által: börtönbüntetés. Jézust látni: hatalomvágy. Egy Harley Davidsonon: modern tánczenei karrier. Jézus helyett Orbán Viktort látni: keressen fel egy pszichiátert. Gyorsan." (Baláczay - Horváth: Álomfejtés a XXI. században)
2013. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán Viktor gyógyító lenne?"

Az álmodban mindenképpen.

2013. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy boldog ember vagy. Sokért nem adnám, ha Viktátor az én lábamat mosogatná...
2013. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!