Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Orbán Viktor gyógyító lenne?...

Orbán Viktor gyógyító lenne? Az álmom ezt mutatta.

Figyelt kérdés

Volt egy álmom ahol leprás voltam ilyen sivatagos helyen, le eset az egyik újjam és az otani doktor közölte hogy leprás vagyok az emberek menekültek töllem, tudtam hogy nincs sok hátra, ezért tiszta szìvböl megbántam a büneim és imádkoztam, és egyszer csak elö bukant Orbán Viktor nagy fényeségben, meg mosta a lábam és ìgy szolt: "legyen hited szerint" és elment.

Meg gyógyultam és az újjam is vissza nöt.



#Orbán Viktor #gyógyìtó
2013. jún. 4. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
GYÓGYÍTÓ!!!!
2013. jún. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor egy gonosz fénylény aki el akarja szaporítani a romákat hogy végül Reptoid gazdatestként használja őket.
2013. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Azt hiszem te vagy az új kampányfőnöke Orbán úrnak!

Amúgy Vitya barátunk inkább bűvész,mert nagyon ügyesen el tudja tüntetni az összes pénzt adók formájában a számláimról...

2013. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A k* any*át már Viktátornak, egy nyugodt estét nem lehet nélküle eltölteni? Újságot veszek elő, ott virít, tv-t kapcsolok szintén, neten is virít a feje, hány ezer kilométert utazzak még nyugatabbra jelenleginél, hogy akár egy napra csak, ne láthassam? Az álmod arról szól, hogy Viktor elől menekülsz, de sajnos mindig utolér..
2013. júl. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!