Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy Orbán...

Azt álmodtam hogy Orbán Viktorban születhetett újra Jézus Krisztus ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Szerintem igaz is lehet annyi jót tesz az emberiség érdekében hogy az leìrhatatlan.

Egy csodálatos embernek tartom szerintem ö a Messiás.

Aki újra szülletet hogy nekünk jobb legyen, és igaz mert ilyem jól még soha nem éltünk ö a megváltó.



2013. ápr. 20. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
92%
HOOOOOOOOOOOOOOOOOOLY SH*****T. Az sem igaz hogy te ennyire buta vagy. Na húzz cipőt nyalni hülye gyerek. Szabolcsban és szomszédjaiban lassan éhezünk, a dzsipszik meg verni akarnának minket (ha nem lennék katonasulis hallgató bele is vágtam őket az árokba minap). Remélem ez kamu kérdés.
2013. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Szerintem csodálatos ember, ö aról nem tehet hogy milyenek a "dzsipszik"
2013. ápr. 20. 16:58
 3/62 A kérdező kommentje:
Álmomban oda jött hozzám és azt mondta: én itt az ördögökel ülök és vívok csatákat, egy két csatát még ök nyernek, de én nyerem a háborút, eröl Atyám biztosìtott.
2013. ápr. 20. 17:05
 4/62 Illusi0n ***** válasza:
97%

Ez komoly? :D Jesszumpepi! :D


Nem, nem lehet!

1, Jézus nem politikus (igaz, hirdette az Igéit, de az más tészta)

2, Hát szerintem sokan egyet értenének azzal a nézettel, hogy rohad**ul nem élünk itt Magyarországon jól! Rengetegen még a napi kajájukat sem tudják megvenni! Egyre nagyobb az éhezés, és a munkanélküliség! Ennek tetejébe még itt az "új röghöz kötés"! Egyre több a korrupció, a bűnözés, a pénzmosás, áfacsalások...egyre kevesebben vállalnak gyereket! Lassan elnéptelenedünk, miközben megy az agymosás ezerrel! És közel sem vagyunk a demokráciához, ez inkább egy jól álcázott diktatúra!

2013. ápr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

"1, Jézus nem politikus"


De most ö rendet tenni jött és Atyja akarata hogy politikus legyen, hogy ki üzze az ördögöket.

2013. ápr. 20. 17:24
 6/62 anonim ***** válasza:
81%
Lehetséges. Ne felejtsd el, hogy Jézus azért volt olyan nagy ember, mert a Plejások tanították, amik már elmentek. Ezér feszítették meg ! Mos meg a Reptoidek uralkodnak, így ugrálni sajna nem nagyon tud már :S
2013. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
88%

Hol Jézus,hol reptoid döntsétek már el.


Kérdező nem vagyok egy vallásos ember,de azért a vallást ennyire ne sértegesd!

2013. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
81%
Kampányidőszakban vagyunk, tudom.
2013. ápr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
95%

Én meg azt álmodtam,hogy az Antikr.született benne újjá és ez?Lehetséges?

(széles vigyor)

2013. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
85%
Asszem kár volt felkelned... Most megúsztunk volna egy ilyen balf@sz kérdést, de nem.....
2013. ápr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!