Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem értem. Most akkor velem...

Nem értem. Most akkor velem van baj? Vagy "éberen aludjak" hogy ne legyen még egy ilyen álmom többé? (lent. )

Figyelt kérdés
többször álmodtam már halálesetekről méghozzá 2x. 1x a mamám, 1x pedig anyukámét.. ma reggelre pedig engem üldöztek az álmomban. ezeknek avn valami jelentőségük? vagy csak az hogy nem akarom őket elveszíteni és ezért álmodom meg a legrosszabbat, hogy fel tudjak rá készülni?

2013. jún. 8. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek voltak olyan álmai, amiben meghalt valaki számára fontos. Sőt én láttam azt is, ahogy a mamám feltámad. Az anyum meg amikor rákos volt, az apjával vitatkozott egy temetőben, hogy még nem viheti magával.

Szóval ja, ez elme játékai, mert sokat gondolunk az adott pillanatban a halálra vagy szerettünkre és így dolgozzuk fel.

2013. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok a félelmek jelennek meg álmodan amiket ébren nem vagy hajlandó átélni. Amik elől menekülsz. Készítsd fel magad arra hogy előbb utóbb el fognak menni azok akik idősebbek nálad! Ez az élet rendje és nincs ebben semmi rossz
2013. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pipa :) igen erre így már egy kicsit fel vagyok készülve.. :/
2013. jún. 8. 17:03
 4/4 Skywalker33 ***** válasza:

Halihó,


sajnos mindig veled van a baj :) még az álom is egy olyan dolog amihez közöd van.

A halál pedig nem rossz, én nem hiszek benne, örökké élsz.


Próbáltál lefekvés előtt valami szépet vagy felemelőt olvasni, meditálni, imádkozni?

Sokat számít mit csinálsz elalvás előtt.


csoki

T :)

2013. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!