Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Melyik égtáj felé "mutasson"...

Melyik égtáj felé "mutasson" a fejem, hogy minél jobban aludjak éjszaka?

Figyelt kérdés
Észak? Kelet? Dél? Nyugat? GUA:1
2010. szept. 21. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
ejszaka mindegy, reggel erdekes csak, hogy ne susson az arcodba a nap
2010. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem 1x 2x úgy is fordítod a fejedet este ha csak nem satuba szeretnéd fogni :D
2010. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, nem a fejed, hanem az ágyad pozícióját kell észak irányába átpakolnod, így kerülsz leginkább összhangba a Föld mágneses rezgéseivel.


Szóval valami ilyesmi, saját tapasztalatokról nem beszélhetek, jól alszom én minden irányban, de attól még talán lehet ennek valami valóságalapja.

2010. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
északra :) Esetleg északnyugatra.
2010. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy értettem ezt a fejes dolgot, hogy a fejtetőm melyik égtáj felé nézzen és nem az arcom.
2010. szept. 21. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Északra.Én is mindig úgy állítottam mindenhol az ágyamat eddig ahol laktam.Tehát a fejem búbja van észak felé.
2010. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen, én is hallottam már több helyen is, hogy észak felé kell hogy legyen az ember feje, ezzel csak akkor van dond, ha így helyezed az ágyat, akkor egy vonalba kerül a bejárat, az ágy és az erkélyajtó.

Na, ilyenkor nem tudni, pontosan hogy is kell pakolódni:-)))

2011. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

En is azt hittem, hogy eszak fele a legjobb, de itt egeszen mast irnak: [link]

Szoval passz.

2012. aug. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!