Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy egy boltban vagyok,amit kirabóltak.Volt ott 3 fiú.Hirtelen megéheztem,de nagyon az ajtó pedig zárva volt.Kérdeztem ehetek e valamit mert nagyon éhes voltam.Mondta igen.Oké,ettem egy kiflit.Aztán mégjobban éhes lettem,de valamiért vissza akartam fogni magam mert,nem tartottam illendőnek,hogy ott eszek.Aztán egy szem cukrot ettem.Aztán,már annyira éhes voltam,hogy megkérdeztem,megint,aztán azt mondta,éles hangon hogy nem!És elküldött dolgozni.Annyi az egész,hogy egy nagy fekete pufikabát volt rajtam,amiben nem éreztem magam jól,de nem tudtam levenni.Csúnyának éreztem magam benne.Ja és az eggyik mind ezt felvette egy telefonnal.Tudom elég hülye álom,de komoly normális válaszokat akarok!
2013. jún. 9. 18:53
 1/2 Melinda68 ***** válasza:

Ha normális magyarázatot szeretnél, 2 lehetőséged van:

1. Beírod a kulcsszavakat a google keresőbe valahogy így: " álomfejtés 'kulcsszó' " és ha az összeset így végigkerested, ebből kiadódik az álom jelentése. ez kb 90%-ban biztos.

VAGY

2. Ha 100%-ig biztosra akarsz menni, ezt e-mailezd el egy álomfejtőnek (az interneten keress egyet, vannak!) és bizonyos feltételek mellett szakemberek fognak utat mutatni neked.


ezt azért írtam le, mert elég kevés az álomfejtő ezen az oldalon, szeretnék segíteni. ez a két legbiztosabb módszer. Sok sikert, remélem segítettem! :)

Linda

2013. jún. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!Megpróbálom!
2013. jún. 10. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!