Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon durva álmom!...

Babetta210 kérdése:

Volt egy nagyon durva álmom! Valaki segítene megfejteni? (Többi lent) 16/F

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy a saját lakóhelyemen egy terepjáróval mentünk egy nővel aki mintha a feleségem lenne és be jöttünk a házunkhoz az udvarba.Ők be mentek a házba de valamiért én nem mertem és az alsóépületbe mentem be valamiért.Amikor kijöttem akkor ő ijedten ki szaladt a házból be ugrott a terepjáróba és elhajtott.Nemtudtam mire vélni de nagyon féltem.Be mentem a házba és hirtelen tükrök vettek körül majd egy sötét alak sikított rám és nem tudtam előle sehova bújni mert nem tudtam kimenni mintha eltűnt volna az ajtó és csak tükrök voltak körbe.Nagyon meg ijedtem....Lehet hülyének néztek de hiszek az álmok jelentőségében. Második osztályos voltam amikor azt álmodtam hogy fel ébredtem és egy fehér ruhás öregasszony mosolyog felettem majd hirtelen nagy fekete szemei lettek,éles fogai és sikítva repült felém majd fel riadtam tiszta víz voltam és aznap meghalt a mamám.

Szóval az első történetre valami tipp?


2013. jún. 11. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipp-topp-tapp-tupp-Tipp
2013. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vicces vagy... -.-
2013. jún. 11. 19:04
 3/8 anonim válasza:
Hülyeség, semmi köze nincs az álmodnak a mamád halálához.
2013. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

VAN JELENTŐSSÉGE!!

szerintem ő egy démon, vagy egy rossz szellem!

(a fekete szem fontos jelkép ebben a témában)

2013. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét jelentése egy álomnak sem. Minden az álmot látótól függ. Ha én álmodtam volna ugyanezt mást jelentett volna, mint ha te. Próbáld meg az életedre vetíteni és végig gondolni, mik történnek veled mostanában, aminek köze lehet ehhez. Egyébként minden, amit és akit álmodsz, az te vagy. Saját belsőd vetül ki, vagy megtörtént eseményeket (egy rég látott filmet is akár) dolgoz fel az agyad.
2013. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Démon vagy rossz szellem?Hát lehet mert nagyon rossz érzéseim szoktak lenni főleg az én szobámban mindig úgy érzem valaki figyel az ablakból vagy ha be csukom a szemem egy idő után mint ha ott állna mellettem.....nagyon félelmetes...van a szobámban egy tükör és este alig merek belenézni....
2013. jún. 12. 20:10
 7/8 zozelelona válasza:
és takard le a tükröt a töbit privátba irom
2014. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

az öregsszony alvási paralízis, legooglizhatod, sok cucc van róla.

én nem hiszek ilyen démonos cuccokban, talán horrorfilm után álmodtál rosszat

2015. dec. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!