Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent? Durva volt

Ez az álom mit jelent? Durva volt

Figyelt kérdés

Az volt hogy baseball-ozni akartunk az osztályból pár haverral de egyik oszt.társam elkezdett kosárlabdával kézilabdázni eddig baseballpályán voltunk aztán megváltozott minden és egy hídon voltunk és alattunk egy negyedméteres víz volt a többiek lementek én is le akartam menni és kérdeztem oszt.társam hogy mien mély mert akkor beugrok de azt mondta hogy inkább ne és jött egy másik oszt társam aki mondta hogy ő tudja hogy kell lemenni egy lépcsősorhoz vezetett (ami felfelé vezetett) és kinyitottam az ajtót és vízzel volt feltöltve a lépcsősor de nem ömlött ki

Oszt.társam mondta hogy kövessem őt és ússzak fel megpróbáltam de nem bírtam úszni (a valóságban sem tudok) vissza estem és már mindenhol víz volt aztán megjelent egy instrukció ami egy mérőt mutatott és ha a mérő 170 felé ért akkor megfulladok elérte megfulladtam


Mit jelent ez az álom?



2013. jan. 31. 19:31
 1/4 SeoToX válasza:

Nem igazán értek ehhez a témához.

Egyszer azt olvastam, ha álmodban meghalsz, akkor az életedben egy fejezet záródik le, és egy új fejezet kezdődik!

2013. jan. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy álmos könyvem, abban benne vannak az ilyen szituk, mindjárt leírom neked a jelentésüket. Egyébként attól még, hogy durvát álmodsz, még nem biztos, hogy rossz a jelentése. :)

Azt jelenti, hogy a céljaid elérésében jó úton haladsz, és mostmár semmiképpen nem szabad feladni. Még akkor is, ha pillanatnyilag nem tűnik könnyűnek. A halál az álomban pedig azt jelenti, hogy az életed egy fontos része végérvényesen lezárul, tehát ne nagyon foglalkozz a múltal, inkább a jövőddel foglalkozz, és tűzz ki, (ha még nincsenek) céljaid.

2013. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Semmit. De érdekes álom lehetett.
2013. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. febr. 1. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!