Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a különleges...

Mit jelenthet ez a különleges álom?

Figyelt kérdés

Egy olyan szórakozóhely volt a helyszín álmomban, ahol ilyen manófülű meg vörös szemű lényekké változtak át az emberek, de csak azok, akik valamilyen földöntúli képességekkel rendelkeztek. Én is ilyen voltam de ezt a párom nem tudta. A szabály az volt, hogy ezt a képességet az ember csak egy emberrel oszthatja meg, csak egy ember tudhat róla. Én úgy éreztem, hogy ő érdemli meg azt, hogy tudhasson róla. Elvittem erre a helyre és míg odaértünk, mondtam neki, hogy olyat mutatok most ami ijesztő lesz de ne féljen tőlük meg tőlem sem és hogy mindig fogja a kezem mert akkor látják hogy velem van, mert különben megölik. Elvittem, kissé szorongott de ezt kibírta. Utána mentünk haza és egy temető mellett mentünk el. Megállt és közölte, hogy ő nem jön tovább mert fél. Mondtam, hogy akkor ismerd meg őket mert nem bántanak. Elmondtam valami varázslatot, amikor a temetőben kigyulladtak a mécsesek és a sírokból szellemek jöttek elő, és oda akartak menni hozzá. A párom annyira megijedt, hogy elrohant. Én meg ott maradtam a szellemeim vígasztalásában. Utána ment egy szellem és elmondta neki a fent említett szabályt és azt, hogy őt gondoltam méltónak a titkom tudására, és hogy ezt becsülje meg, mert erről más nem tudhat. A párom nem is figyelt rá. Amikor másnap találkoztunk a városban, durván elküldött, hogy ő ilyen lényekkel, mint én nem foglalkozik. Mindenki minket nézett.

És itt felkeltem....



2013. jún. 17. 11:21
 1/7 A kérdező kommentje:
A szórakozóhely kb. olyan volt, mint a Constantine - A démonvadász című filmben, ha valaki ismeri.
2013. jún. 17. 11:29
 2/7 anonim válasza:

A természetfeletti lényeg, és a különleges képességek jó jövőt jósolnak, a szellemek megmutatkozása gazdagságot, viszont a mécsesek halált, a konfliktus a pároddal pedig azt, hogy tudatalatt félsz attól, hogy elhagy.

álomfejtő 34/N

2013. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
*természetfeletti lények
2013. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ :) Ki halhat meg vajon?
2013. jún. 23. 14:05
 5/7 anonim válasza:

Nos.... ezt így pontosan nem tudom megmondani, hogy ki hal meg, de lehet például valaki aki szintén szerepel az álomban (a párod, vagy te) de ne félj, ez egyáltalán nem biztos, ez vonatkozhat igazából akárkire, bármelyik ismerősödre is (vagy olyanra is, akit csak látásból ismersz, pl. a boltos abban a boltban, ahol vásárolni szoktál, valaki akivel egy utcában laksz, stb.) Szóval ne ijedj meg, nem biztos hogy olyanra vonatkozik, aki szerepel az álomban!


34/N

2013. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam kissé.
2013. jún. 23. 21:54
 7/7 Csuhi81 válasza:
Az álom abszolút semmit nem jelent. A tudatalattid véletlenszerűen rak össze egy történést gondolataidból, érzelmeidből, vágyaidból, eseményekből, képekből. Stb.
2013. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!