Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nyitott, veszélyes járművel...

Nyitott, veszélyes járművel álmodni mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az első ilyen dolog az volt, amikor nyitott, száguldó vonattal álmodtam. Nagyon féltem, hogy elhagyom a cuccaimat, később pedig hogy lezuhanok. A második pedig az volt, amikor nyitott busszal álmodtam. Mindkettőnél halálfélelmem volt. És mindkét álmomban az volt, hogy nem volt üléshely és a "korláton" kellett ülnöm. A vonatos álmomban más valahol Amerikában jártunk, anélkül, hogy nem oda akartam menni.

Tudom, bonyolultan hangzik, de nekem a két álom félelmetesen hasonló. Mit jelenthet, hogy kétszer is visszatért?

Az értelmes válaszokat szívesen felpontozom ;)



2013. jún. 25. 22:20
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

ilyen volt a vonat, csak nem volt benn ablak, és az alján nem volt rács

2013. jún. 25. 22:28
 2/4 anonim válasza:
Előrelátó vagy. :D
2013. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megnéztem az álomfejtő könyvem,hátha tudok segíteni (:

Busznak,Vonatnak jelentése nincs benne,de minden jármű előrehaladást jelent,vagy túl nagy terveket.

Félni,halálfélelem : bánat és nélkülözés,esetleg döntő fordulat az életben (legyőzzük ellenségeinket,az akadályok ellenére célba érünk)

de jelenthet keringési szívpanaszok következtében lidércnyomást is..

Amerika : oda utazni - nagy változás várható

ott lenni - vágy az állandóságra

Hát,nem hiszem,h. sokat segített,de megpróbáltam azért =)


Nekem pl. az a visszatérő álmom,hogy egy autóban ülök,amit nem tudok irányítani,csak megy egyenesen előre,mindig látom a haza vezető utat,hogy merre kellene menni,nem tudok kanyarodni,az álmomban meg ott vége az útnak,és ha olyankor nem ugrok ki mindig felébredek mielőtt meghalok

2013. júl. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De,ez igenis hasznos válasz volt. Most ballagtam el általánosból, és így a túl nagy tervek, és az új élet, döntő fordulat mind értelmet nyertek. Ment a zöld pacsi, köszönöm :)
2013. júl. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!