Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hogyha az álmomba...

Mit jelent hogyha az álmomba volt egy 3szemű fekete macska? Homlokán volt a 3. Szeme, és mind a 3 zöldes volt.

Figyelt kérdés

Amikor elkezdett felém jönni, meg akartam simogatni, de mielőtt hozzá értem volna, inkább elment.

Bementem a házba, majd onnan a kertbe, és ott volt 2 fehér színű kutya homlokán ugyan úgy a 3. Szemmel.

A földön fekete 3 szemű holló volt, a fán meg egy normális bagoly. Csak néztek rám ezek az állatok. A citrom fához mentem. Piros volt már rajta szinte az összes citrom. Amikor az egyiket le akartam volna szedni, rengeteg méh támadt meg. Elkezdtem futni a házhoz. (már a mostani hátunkba vagyok)Mögöttem az ajtót becsaptam hogy ne jöjjenek, de néhány mindig utánam jött 4. Ajtót is becsaptam, és márcsak 1 méh volt, alt meg lecsaptam.


Mit jelent ez az álom?

Nemtudom jelent-e valamit, de volt egy csigalépcső a házban és azért mentem ki az udvarra mert a bátyám nevetését hallottam és azthittem ott van


2013. jún. 27. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot jelenthet, értelmezése a személyiségedtől és a helyzetedtől függ.


Szakmai féltékenység, amit nem akarsz észrevenni (esetleg a bátyádra, vagy az ő hatására). Mások (idegenek) látják, vagy ettől félsz. (munka)társad kettős szerepben, vagy kétségek között van, a megoldás nyílvánvalóan ott van előtted, az éjszakázás (túlórázás) miatt nem veszed észre. (Oda menekülsz, vagy attól vagy fáradt? Egyéb álombeli részletektől függ.)


A többi is sok minden lehet, de az alapja ez: halott szerelem, meg nem született gyerek, gyulladásos betegség, bánat, bosszúság, bezárkózás.

2013. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy hallottál, vagy olvastál a mostanában divatos harmadik szemről. Az álmok ugyanis a múlt megtörtént, átélt, vagy elképzelt, esetleg olvasott, filmen látott eseményeiből tevődnek össze. Aki jövőbeli jelentést akar belemagyarázni, az szélhámos, vagy ostoba.
2013. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmok valóban tartalmaznak múltbeli elemeket IS.


Egyrészt közelmúlt belieket, másrészt mélyebb memóriában lévő régmúlt eseményeit, harmadrészt pedig olyan összefüggéseket, amelyek a tudatalattiban már összeálltak, de az éber, figyelmetlen nappalok során nem gondolunk bele, így olyan, mintha jósolnák a jövőt. És valóban, hiszen rengeteg apró információból, amikre tudatosan oda sem figyelünk bizony következtetni lehet rá, hogy merre tartanak a dolgok. HOGY MERRE TARTANAK.


Sok olyan dolog történik az életben, amikor azt érezzük: Ha jobban belegondoltam volna, vagy ha jobban figyeltem volna, nem ért volna váratlanul ez a helyzet, hiszen lehetett látni sok jelből, amiket figyelmen kívül hagytam.

És ez fokozottan igaz az emberi kapcsolatainkra és az egészségünkre. (Nyílván nem a lottószámok, vagy a jövő heti időjárás áll össze éjjel a tudatalattinkban.)

2013. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy Varg vagy...
2014. szept. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!