Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ennek az álomnak...

Szerintetek ennek az álomnak van jelentése?

Figyelt kérdés

Nagyon egy idióta álom volt,nem szoktam ilyeneket álmodni!

Nem biztos,hogy van értelme/ jelentése ,de kíváncsi vagyok mert eléggé ijedten sőt könnyeztem amikor fel keltem úgy 10-15 perce és még most sem tudom hova tenni, mintha egy trauma ért volna!


~~~~~

Az álom:


Valami posztapokaliptikus dolog volt a földön aminek hatására minket embereket le zártak a föld alá, egy el zárt helyen ahol túl vészelhetjük a dolgot (koszos,sötét,dohos hely volt,de elfértünk)!

Nem tudom mennyi idő telt el,de el múlt a veszély, de nem tudtunk ki menni mert kívűről be volt zárva az ajtó ahol ki tudtunk volna menni!

Ebbe mindenki beletörődőtt és ott akarták le élni az életüket!

A lényeg,hogy van egy nagyon jó barátom, szinte a legjobb mintha testvérek lennénk és ő is itt volt!

Egy nap nem keresett,de előtte mindennap.. Aztán másnap rohantam meg kereseni, gondoltam,hogy biztos baj van mert előtte ilyen nem szokott lenni!

Szóval rohantam és kiabáltam a nevét, aztán le vertem egy fickót,hogy mondja meg hol van mire egy másik ember mondta,hogy el ment!

Egy másik barátjával, neki indultak,hogy meg szöknek!

Nagyin ideges lettem és egybesz szomorú, féltettem,hogy mi lesz vele (el felejtettem,hogy valami csapdákat is rejtettek el a kijárathoz,hogy semmi kép ne tudjunk ki jutni) és ideges is voltam,hogy itt hagyott..

Nem szólt, pedig úgy volt,hogy együtt szökünk meg!

Aztán nem tudom,hogy-hogyan (eddig nem láttam az álomban) egy nagy gép volt ott (számító gép) és jött egy üzenet, mi szerint ki juttot

a földön elmúlt a veszély élnek kint emberek és elég jól, mondta a hely nevét,hogy hol van, de arra már nem emlékszem (ilyen gyerek zsúros helyen volt ahol voltak ugráló várak)

és mondta azt is,hogy ő sem tudja pontossan,hogy holvan el tévedt!

Aztán 2másodpercre rá jött még egy üzenet,hogy Szeretné,ha többet nem beszélnénk! Le tiltott valahogyan,hogy ne tudjak neki írni,de ő tudott

és írta,hogy nem beszélünk többet stb.. Ekkor nagyon ideges lettem,hogy itt hagyott, mit tett, és szomorú is mert féltettem, rá akartam csapni a gépre és ekkor fel ébredtem úgy,hogy sírtam!


Segítsetek! Van ennek valami jelentése? Mert kissé megrázott a dolog!


2013. jún. 27. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Melyik filmben láttad mindezt?
2013. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!