Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eddig kétszer álmodtam a...

Eddig kétszer álmodtam a világvégéről egy éven belül. Mindkét alkalommal meteorhullás volt. Mindkétszer túléltem és nagyon valószerűen éltem meg. Egyszer nappal és egyszer éjszaka. ennek az álomnak mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy hiszel és félsz a világvégétől ezért álmodsz róla

de mivel lehet hogy erős jellem vagy álmodba túléled

2012. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem félek, őszintén szólva nem is izgat a téma nagyon éppen ezért furcsa az álmok valószerűsége. Kösz a hozzászólást.
2012. aug. 27. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
én az elmúlt 2 hétbe 2-szer álmodtam világvégét :D
2012. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt éreztem át, élethűen. Úgy recsegett az ég, olyan hangosan, hogy magam is beleremegtem és erre ébredtem fel. Más, mint bármilyen filmben. Én sem félek tőle, meg nem csinálok be, meg nem fantázia. Ez volt életem egyik legerősebb élménye, mintha átéltem volna. Persze nem lennék itt, ezért gondolom, hogy jövőben.

Az égbolton kelet felé ment egy meteor, nehezen kaptam vonalat mobilon, anyum próbáltam elérni, sikerült. Apum megint jellemzően, vidáman fogta fel ezt a dolgot szokásos módon, mint szeptember 11-et.

Kábé én is bulinak tartanám, ha eltalálna, nem félek a haláltól, de életről önként nem mondok, mondhatok le.

2012. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már 2000 éve is sokan álmodtak a világvégéről.
2012. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ÉS mikor álmodtátok ezeket? Aki nem meteorhullást álmodott, elmesélné ő is a tartalmát?
2012. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 _Jessy_ ***** válasza:
Az enyémben piszkosul nagy mágneses viharral jött a világvége.
2012. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálam mind a kétszer nyugat felől estek a meteorok. Nagyon durva. Nem hívtam senkit, gyakorlatilag csak figyeltem az eseményeket.
2012. aug. 28. 00:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor stimmel, mert kelet felé mentek, mivel nyugatról jött. Valahol átéltem, mert olyan hatással volt rám, mint egyetlen film sem. Sokkos, de nem félelmetes. Zsigeri hang. Mágneses dolognak jobban örülnék, túl sokat tanultam, túl keveset keresek. Kíváncsi lennék, áram nélkül mi lenne. :) Középkor, szabadság, nincs bank, számlák, semmi. :) Biztos lenne sok áldozat, mondjuk Kórházakban, áram nélkül, de többen nyírják ki magukat önként a mai világban.
2012. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!