Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nehezen teszi túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nehezen teszi túl magát rajta, hogy egy éve volt egy volt egy kalandom a legjobb barátnőjével. Igaza van? (a leírást is olvassátok el légyszi)

Figyelt kérdés

Tavaly májusban volt egy kalandom a mostani párom legjobb bnőjével, elmentünk egy biciklitúrás hétévégre kettesben és összemelegedtünk, de semmi komoly nem lett a dologból, azóta már mindeki továbblépett. Neki is van már egy kapcsolata.

A jelenlegi párom akkor még bőven együtt volt az exével, bár nekem már akkor is nagyon tetszett, de nem akartam úgy bepróbálkozni nála, hogy kapcsolatban volt. A barátnőjét is régóta ismerem, így lett ez a kis kaland. Ezt még Ő akkor meg is tudta, hiszen legjobb bnők lévén mindent elmesélnek egymásnak.

Egy hónapja jöttünk össze, csodásan indult minden, de az utóbbi néhány napban előjött nála ez a téma, és nem nagyon tud túllépni rajta, kb. úgy fest a dolog, hogy én tulajdonképpen megcsaltam!!, holott akkor kapcsolatban élt.

Vagy cölibátust kellet volna fogadnom a kedvéért, amíg Ő kimászik az előző kapcsolatából? Komolyan nem értem.


2013. máj. 21. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan ez már maga a vég... Te komolyan itt magyarázkodsz emiatt? Egyszerűen teljesen egyértelmű hogy nem normális ez az egész amin a csajod rágódik. De már leírni is gáz ezt annyira evidens!!! Miért nem a barátnődnek tartasz kiselőadást? Be-ha-lok.
2013. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Inkább mondd meg neki, hogy bízzon benned, és ha szeretné, elmondhatja, hogy mitől fél.
2013. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Férfiként kérdezem, miért mentél el vele kettesben biciklitúrára? Véletlenül sem a qrásra akart kimenni a dolog :)

Lehetne több erkölcsöd, azért mert kettesben mész el egy nővel, nem kell megraknod a túra alatt. Vagy közös volt a mókakedv?

Ugyanakkor ő meg kapcsolatban volt akkor, minek parázik ezen? Ez csak egó. De okosabb dolog lett volna elhallgatni előle.

2013. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna cölibátust fogadnod arra az időszakra :-), bár az elég szerencsétlen dolog, hogy pont a legjobb barátnőjével bonyolódtál bele ebbe a kis kalandba.

Úgy látszik, ezen nem nagyon tudja magát túltenni, és ha ez már ennyire az elején mérgezi a viszonyotokat, szerintem nem érdemes erőltetni.

Ettől függetlenül ha már akkor, frissen megtudta, hogy ez történt, nem kell okolnod magad semmiért, de ha ezen nem lép túl, szerintem ne erőltessétek. Ez az én véleményem.

2013. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Ez bolond... De hát nő...
2013. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Meg kell értenie, akkor még nem volt a barátnőm, ergó nem csaltad meg.
2013. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*barátnőd
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem tudod észérvekkel alátámasztani hogy semmi joga, értelme, és alapja nincs a kiborulásának? Komolyan ez már szánalom....
2013. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy tippem, hogy az eddigi válaszadók mind férfiak.

Én lány vagyok, és jártam hasonló cipőben, úgy jöttem össze egy sráccal, hogy korábban volt kalandja egy másik lánnyal a baráti társaságomból, és ez nagyon hamar aláásta az én bizalmamat irányába, úgyhogy egy nagynak induló szerelemből pár hónap veszekedés lett, majd szakítás.

Lehet, hogy ez egy kicsit önző hozzáállás női részről, de én valamennyire meg tudom érteni. Ha egy számomra vadidegen lánnyal csinálta volna, nem érdekel, de így nem tudtam megbízni benne.

2013. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hat akkor!en is no vagyok!- ez hulyeseg semmi koze nincs a multadhoz,plane olyan dolgon balhezik amit tudott . Akkor miert ment bele a kapcsolatba? Elore meg kell gondolni nem csak beleugrani es vadolji a masikat! Szerintem te nemhibaztal a sajat hulyesegen ragodik
2013. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!