Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek az álomnak valami...

Van ennek az álomnak valami jelentése?

Figyelt kérdés

Estefele otthon apámmal és 2ismerősömmel beszélgetünk, majd valaki odajön és mondta hogy kérünk-e piát.. Mondtuk hogy nem hisz a környéken sok rendőr van hisz itt van a legtöbb alkoholista. Egy térképen nézzük és vörösen van jelölve a részünk. Kimegyek a házból, és látom hogy jön egy busz. Felszállok rá, és leghátra megyek. Elég érdekesen volt a leghátsó szék. A busz hátul nyitott volt, és egy ülés hátrafele nézett. Lemásztam arra mert tök menő hogy csak egy rúd köti össze az ülést és a buszt és jól fúj a szél.

Elkezdünk menni, csak volt egy bökkenő. Végig kapaszkodnom kellett mert majdnem kiestem. Főleg a kanyaroknál. Viszont a környék ismerős volt. Kb dél lehetett. Nem volt felhő az égen. Belvároson át ment a busz. Amikor egy játszótéren megálltunk, gondoltam hogy most normális ülést keresek. Hátranéztem de minden ülés foglalt volt. Hátracsúsztam és újra kapaszkodtam, de elkezdett tolatni. Így tök jó volt:) egy főúton mentünk már. Nagyon sokáig.


2013. júl. 3. 17:13
 1/1 anonim válasza:
Csak egy eléggé furcsa álom lehet, de nem hiszem, hogy van jelentése.
2013. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!