Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban nem tudtam kinyitni...

Álmomban nem tudtam kinyitni a szememet, hiába akartam, ha meg sikerült, akkor sem láttam. Majd főtt kukoricát ettem és kihullott az összes fogam. Nem fájt, de a tenyerembe köpködtem a kukoricaszemekkel. Vajon mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelzés arra ,hogy ha fõtlen kukoricát eszel kihullanak a fogaid és megvakulsz.
2013. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Álmomban nem tudtam kinyitni a szememet, hiába akartam"

Hmm. Ilyet már én is álmodtam...

2013. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
olyat már énis álmodtam hogy a fogaim kiestek
2013. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

(Egyépkén elsõ vagyok)

De ez most tényleg igaz mert az álom fejtõ könyvbe olvastam ,ha kihullik a fogad az minden esetbe halált jelent vagy te vagy valaki a közeledbõl meg fog halni rövid idõn belûl.

2013. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 belbolyhocska válasza:

A fogak ha kihullanak betegséget, általában halált jelent. Ha hátsó fog esik ki, akkor távoli rokon/ismerős, ha elől, akkor közeli.

Én kétszer álmodtam azt, hogy kiesett 1-1 fogam. Először a nagypapám halt meg, másodszor a legjobb barátom.

Azt hiszem van benne valami.

Nem feltétlenül azt mondom, hogy nálad is ez lesz. Sőt! Kívánom, hogy ne! Ne is agyalj ezen a dolgon, nehogy bevonzzad.

2013. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
a fog az tuti halált jelent ha azzal van gond bár nem jelent ... mert hülyeség az álmokban csak így minden nélkül hinni... ne képzeld be a tragédiát... ez csak egy álom lehet valamit ezzel az álommal dolgozott fel az agyad!
2013. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pénteken temettük egy kollégámat, remélem, tényleg csak most dolgozza fel az agyam.
2013. júl. 7. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Rengetegszer álmodtam már azt, hogy kiesnek a fogaim, vagy hogy nagyon mozogtak, de egyszer sem halt meg senki a közelemben, se a rokonságban, se sehol. És szerintem az két külön álom volt, amikor nem tudtad kinyitni a szemed, és amikor kukoricát ettél. Szerintem az elsőre az a bizonyíték, hogy az agyad bizonyos része ébren lehetett, de a tested aludt, és emiatt a szemed nem tudtad kinyitni, de még félálomban voltál.

A kukoricáról meg azért álmodhattál ilyet, mert biztos nemrég ettél kukoricát, és féltél hogy beletörik a fogad, vagy gyerekkorodban éppen evés közben esett ki a fogad, de semmiképpen nincs köze a halálhoz, ha tévedek, akkor meg bocsi.

2013. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tóth Renátó válasza:
Nézd meg a Krúdy féle álmoskönyvben
2013. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!