Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Fontos és érdekes

Figyelt kérdés

Bemegyek a suliba, és megnézem melyik terem lesz a mienk. Útküzbe mások mondogatják hogy nekik nem lesz 1. Órájuk. 84/24 a mi termünk. Valóságba nincs ilyen terem nálunk. Felmegyek 1 emeletet. Egy volt osztálytársam odajön, és elkezd futni. Futok én is. Keressük a 4-es termet. Megtaláltuk hamar, kinyitottuk az ajtaját, de újabb folyosó.

Nagyon különös hely volt az. Amikor a mostani suli van az álmomban, ez a hely általában benne van. Narancssárgás csempék vannak a falon. Nem "éles" sarkak" vannak hanem minden íves, lekerekített. A padló és a fal se derékszöket zár hanem pár centis lekerekíttés van. A plafon boltíves, ugyan úgy csempe szerű anyagból van. Megvan a 24es terem. A 25ös felől zenét hallok. Mintha egy zenekar lenne. Hegedűtől elkezdve minden. Lassú viszonylag mélyebb zenét játszanak. Osztálytársam már nincs ott. Ezen a helyen ablak sincs néhol 1-1kis lámpa van a plafonon.nem lelógós hanem beépített. A teremnél ajtó sincs csak a falba van a szám vésve. Bemegyek , de egy enyhe kanyarral jobbra vezet a terem. Ott oszlopok állnak 1-2 méterekre egymástól. Onnan erősödik a zene, de sötét van. Balra néztem. Ott van egy számíttógép a falba építtve. Mögüllem egy gyerek megszólal. Csak addig hogy oda nézzek. Ott állt a folyosón. Oldalra nézett és kérdezte hogy mikor lesz beírva a gépbe? Nem láttam kitől kérdezte. Nagyon érdekes volt, de felébredtem.



Nemtudom jelent- valamit, de amíg az előző suliba voltam akkor meg néha megjelent egy olyan szoba (nem feltétlenül suliba) ahol 2 ágy van. 1jobb 1 baloldalt. Ajtóval szembe meg egy kis ablak. Az a szoba békés volt. Általába akkor jelent meg ha valami katasztrófa történt az álomban.


1x amikor minden meghalt a környéken atombomba miatt

1x tornádó miatt

1x meg amikor radioaktív sugárzás volt a környéken, bár ott picit módosulva volt a szoba, mert tele volt kisebb tárgyakkal szanaszét.


3 jelenlegi sulis álomból most 3. Alkalommal jelent meg


2013. júl. 12. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Volt esetleg gondod az iskolai felvételivel?

Álmod azt mutatja, hogy nehezen dolgozza fel tudatalattid az iskolai sérelmeket.

Remélem segítettem

2013. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltak gondok.
2013. aug. 24. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!