Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmok valóra válnak?...

Az álmok valóra válnak? Melyik álmod vált már valóra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 03:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, hogy egy valóra vált. (hülyék kíméljenek a hülyeségükkel és a leszóló kommenteikkel, ha nem hisznek benne akkor ne ezek a kérdések között keresgéljenek..) Azt álmodtam, hogy a szobámban vagyok az író asztalom mellett állok, felnézek és felettem ég van mintha kinn lennék a szabadban és nem egy szobában. És látom, hogy valami elrepül felettem, és rájöttem, hogy egy csészealj volt és akkor lenéztem vissza és azt vettem észre, hogy az ablakomnál kívül áll egy ufó. És akkor tőlem jobbra hallottam egy hangot ami azt mondta: "Nem álmodsz ez a valóság." és erre felébredtem és felültem az ágyamon és kinéztem azon az ablakon ahol álmomban láttam az ufót de semmi, kinéztem a másik ablakon ami amúgy arra van amerre a hangot hallottam és ott meg valami fekete alakot láttam, nem mondanám, hogy ufó volt de valami volt. Jah amúgy nem képzelődök máskor is láttam már ilyet/ilyeneket.
2010. máj. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
én pár napja azt álmodtam hogy a barátom akivel távkapcsiba vagyok de nagyon szeretjük egymást:)) mind1,és alényeg h azt álmodtam h összejött egy amanda nevű csajjal faebookon,....utánna álmomban a szemem előtt csókolózott vele a piactéren ezzel az amandával akinek álmomban megnéztem a face profilját..és ilyen zöld szinű pulcsi meg horgész sapka volt rajta.....felébredtem.....másnap megnézem a barátom profilját.....facebookon......mit látok egyetlenegy amanda nevű ismerőse van...csak nem ugyanaz a profilképvolt neki beállitva amit én álmodtam..hanem amin másik 2 barátnőjével pózol...sztetek jelent valmit?
2012. aug. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Hmm... Nekem nagyon érdekes dolog válik valóra.

Most így belegondolva annak idején álmodtam egy fiúval a suliból. Egyáltalán nem jelentett számomra semmit. Nem is nagyon ismertem. Egy osztállyal jár feljebb nálam. Körülbelül ez év elején történt, nem is értettem miért.

Indult nálunk egy gépírás szakkör amire mindketten jelentkeztünk. Eleinte szintén nem nagyon izgatott a dolog. De félév táján egymás mellé kerültünk e foglalkozáson. Hozzászólogattunk egymáshoz, poénkodtunk (barátaim ott ültek mellettünk, szóval velük is összebarátkozott).

Egyre több helyen futunk össze a suliba, néha szünetekben is beszélgetünk. Chat is megesett már.

Szóval igen, ez egy elég érdekes dolog, hogy egy szimpla álom után, megismerkedek avval fiúval, akin éveken keresztül egyáltalán tudomást sem vettem. Mondjuk én is kicsit változok, ezért lehetséges, hogy most teljesen más emberekre figyelek fel, mint régen :D

2014. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha azt akarod, hogy álmod valósággá váljon, ne aludj tovább.
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!