Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, hogy álmomban...

Mit jelenthet, hogy álmomban majdnem vízbe fulladtam?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy magas szikla,gyönyörű napsütés és nagyon gyönyörű kék ég. Szóval minden nagyon szép volt.A barátaim lent vártak a tengerbe, és én leugrottam a magas szikláról a vízbe. Szóval beugrottam a tengerbe és nem tudtam a felszínre úszni akárhogyan próbálkoztam valami meggátolt,a a barátaim pedig riadtan a nevemet kiabálták, mintha aggódtak volna értem.Úgy ébredtem hogy nagyon vert a szívem. Ja és még annyi hogy nem ismerem azokat akiket "barátaim"nak neveztem ,de éreztem hogy a barátaim.
2013. júl. 13. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy szomorúság, anyagi nehézségek miatt, amit nem tudsz megoldani, és nem is segíthet senki. Lehet, hogy valami nagy kiadásba verted magad, vagy arra készülsz, csak nincs rá elég pénzed. Mondjuk, az álom elején minden napfényes volt, tehát inkább elszórtad a pénzed, akkor jól érezted magad, de most fojtogat a hiánya.
2013. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaz. Köszönöm!
2013. júl. 13. 21:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Elszórtam a ballagási pénzösszeget,és nagyon megbántam.
2013. júl. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!