Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a halál volt ez? -a legutób...

Mi a halál volt ez? -a legutóbbi furcsa álmom

Figyelt kérdés

néhány napja azt álmodtam, hogy két kisbaba ül egy autóban az anyósülésen csendesen cumizgatva, én pedig az egészet kívülről szmléltem. egyszer csak az autó körül mintha benzin gyulladt volna ki, minden elkezdett lángolni, de az autó nem. hirtelen borzalmatos ordítást hallottam, és rengeteg ember termettt ott és mind hangosan sírt. ekkor az egyik baba az autóban elkezdte felfalni a másikat, de nem gyorsan, elég szörnyű volt nézni, a fejénél kezdte enni a kannibál. elég rossz volt, mert segíteni akartam rajtuk, de a tűz miatt nem tudtam. ezt azon az estén kb még egyszer ha nem kétszer álmodtam.


ha valakinek van vmi ötlete légyszi írja le

köszi :)



2013. júl. 13. 22:29
 1/7 Dxeno ***** válasza:
46%
Túl sok horrorfilm
2013. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Mi a halál volt ez?"

Rémálom?:S:)

2013. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nézek sok horrorfilmet :)
2013. júl. 13. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 fontos eseményen (buli, kirándulás, szórakozás, ilyesmi) ott akarsz lenni, de sajnos egyszerre vannak, így csak az egyikre tudsz elmenni. Az egyik megeszi a másikat. De jó buli lesz, ne aggódj! :)
2013. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hmm érdekes, elvileg vmelyik nap megyünk a családommal rövid kirándulásra, de lehet hogyaznap lesz amikorra mással már megbeszéltem vmit...

ha ez igaz lesz majd beírom :) köszi

2013. júl. 14. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem azt jelenti, hogy ez lesz, hanem, hogy ettől félsz, és ezért álmodtad ezt.
2013. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ja

köszi

2013. júl. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!